Wpis z mikrobloga

@pogop: idol z dzieciństwa. Obok Dominika Tomczyka zawodnik, który w mojej ocenie mógł spokojnie grać za Oceanem, ale jak sam w rozmowie wspomniał, ten wyjazd do Stanów bardziej zaszkodził jak pomógł. Cieszyłem się jak dziecko na wywiad właśnie z Iggim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarny_matt94: IMHO lepszy od Tomczyka, zresztą obaj w swoich czasach wybitni. Mnie kibica Anwilu zawsze Tomczyk wkurzał XD natomiast Igi jak grał u nas to naprawdę się dziwię że mistrzostwa wtedy nie było. Gość był niesamowity. Grał w wielkich klubach i na pewno dałby radę w NBA. Zresztą to co pokazał w Anwilu w zeszłym sezonie, szacun! już nawet nie patrząc na wiek.
  • Odpowiedz
@pogop: ja to gówniarz byłem jak był jeszcze ten wielki Śląsk. Pamiętam na TV4 bodajże transmisje spotkań z Grillem, właśnie Igim, młodym Hyżym, Zielińskim.

Jeszcze co do Igiego. Wiem, że pewnie to nie był jakiś niebotyczny hajs jaki mógł zagrabiać we Włocławku, ale sam gest oddania na cele charytatywne to dla mnie ma szacunek wielki. Wielka szkoda tej kontuzji, bo pewnie jeszcze w tym roku w PLK by pohasał
  • Odpowiedz