Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłam za tym by, w jakikolwiek sposób ingerować w sztukę nowoczesną. Nie mniej jednak, teraz co się #!$%@?. woła o wyzwolenie Azora spod rąk troglodytów. Szmulisko pewne siebie. Hamujące analczyka, oglądają, zadzwonie do weterynarza. Nigdy nie widziałam prezesa tak obsranego. Ta brudaska żry, śpi i #!$%@?. z p0lkami na insta i tylko wymaga. Nie wiem jak to się skończy. I czekam na rozwój sytuacji z nadzieją na powtórke z chestera. #freerafatus #rafatus to już nie #patostreamy przez Boxera i wujaszka
  • 12
  • Odpowiedz
@hyperrr: Zgadzam się tylko pytanie za co? Za smarta, proszek. Zresztą tyle hajsu co wyrwał w zupełności by wystarczyło na spłatę. Już pomijam fakt braku butów, nie wspominając o bieliźnie. (w szantaż wątpię, odsetki hm).
  • Odpowiedz
@xena83 prawda jest taka jeśliby by Prezes spłacił alfonsów to go tak szybko nie wypuszcza jeśli nie są tępi przecież Prezes przez ten czas zarobił 10k będą mu odsetki naliczać i będzie stremował aż zejdzie xd
  • Odpowiedz
Skoro Marlenka kiedyś gadała że ściągnął na nią komornika to pewnie brał jakieś chwilówki bo normalny bank by jej pieniędzy nie dał. A w chwilowkach jak nie płacisz w terminie to za pożyczone 5k musisz oddać 40. Więc myślę że może mu jeszcze trochę do spłaty zostać .
  • Odpowiedz