Wpis z mikrobloga

@rio97: mnie odstraszają od samsunga następujące rzeczy:

- #!$%@? bateria
- niesamowity kociokwik w systemie już po wyjęciu z pudełka: chmury, kopie zapasowe, galerie, aplikacje systemowe, wszystko zdublowane samsung/google, #!$%@? tego tyle że 2 godziny trzeba sprzątać nowy telefon, dla mnie takie coś jest nie do przyjęcia
- wizualnie zarówno apple jak i samsung są brzydkie jak polska zima ale jednak z dwojga złego wole apple
- ma androida ( ͡
@ks2m: przecież ta listwa to najlepszy dizajn aparatów jaki może być. Jest tak dobry, że nie da się zrobić lepszego. Nie dość że mało wystają, to jest symetryczna i telefon się nie giba na wszystkie strony leząc na blacie.
@Arado-Akbar: myślisz że zakup XSa w tej chwili to dobry pomysł? Nosiłem się z zamiarem migracji na Androida i kupnem SGS10, ale ostatnio przez godzinę użytkowałem ten telefon i czuję pewien niesmak

@ks2m: czyli przez 7 czy tam 8 lat odkąd wyzbyłem się Galaxy S3 nic się w tym temacie nie zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
myślisz że zakup XSa w tej chwili to dobry pomysł?


@lansvans: zły pomysł to na pewno nie jest, choć ja osobiście wolałbym 11 nawet mimo braku OLED'a (ale mogę być nieobiektywny bo go mam ( ͡° ͜ʖ ͡°))

czyli przez 7 czy tam 8 lat odkąd wyzbyłem się Galaxy S3 nic się w tym temacie nie zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lansvans:
czemu czułeś niesmak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ks2m: to już chyba przyzwyczajenie do iOS (albo starzenie się). Nie chce mi się uczyć obsługi od nowa, bo też zbyt często polegam na telefonie żeby móc eksperymentować. Najbardziej to chyba #!$%@? mnie ten cały powitalny śmietnik, którego chyba nawet w pełni nie jestem w stanie usunąć?