Wpis z mikrobloga

#wykopaka

"Coś poszło nie tak! Twoje zgłoszenie do udziału w wykoPACE zostało odrzucone. Powód:

Opis zawiera zbyt mało punktów zaczepienia dla osoby, która będzie przygotowywać dla Ciebie paczkę. Dodaj więcej informacji i szczegółów o tym co lubisz, zainteresowaniach i hobby. "

Czyli introwertycy sa wykluczeni z wykopaki? Bo nawet ten limit minimum 500 slow to droga przez mękę. A to w dodatku za mało info...

Jest gdzies jakis szablon akceptowalnych odpowiedzi by go zmodyfikować pod siebie? Skoro pisanie po swojemu odpada...:/
  • 15
  • Odpowiedz
@dzokero: Nie ma żadnego szablonu akceptowalnych odpowiedzi - każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Widocznie Twój opis był zbyt ogólny (np. lubię filmy książki gry) lub nie zawierał żadnych lub mało punktów zaczepnych do przygotowania paczki. Rozpisz dokładniej co lubisz, jakie masz zainteresowania itp. i powinno być ok.
  • Odpowiedz
Czyli introwertycy sa wykluczeni z wykopaki? Bo nawet ten limit minimum 500 slow to droga przez mękę. A to w dodatku za mało info...


@dzokero: Po czym poznasz introwertyka


Opisz jakie masz hobby, co robisz w wolnym czasie, czym się zajmujesz, czego nie lubisz
  • Odpowiedz
@dzokero: no niestety - zamierzasz wziąć udział w akcji społecznościowej, więc musisz się trochę otworzyć na tę społeczność. Nikt nie jest wróżką ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dzokero
Odpowiedź w opisie na klika pytań:
Napisz jak się nazywasz, ile masz lat.
-co lubisz robić?
-jakie masz hobby? Czy czegoś jeszcze potrzebujesz do realizowania go.
-czy lubisz sport? Jeśli tak to jaki.
-o czym marzysz
-co jest dla ciebie charakterystyczne
-jeśli czytasz książki, napisz jaka jest twoja ulubiona, ulubiony autor lub gatunek
-co lubisz jeść
-może jakas kultura/państwo cię interesuje

Przeczytaj później opis lub daj go komuś że znajomych do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Uncy: otóż to. Też jestem introwertyczny, ale nie mam najmniejszego problemu z opisaniem siebie. Jak ktoś się niczym nie interesuje i nic nie może o sobie powiedzieć, to jest autyzm a nie introwertyzm
  • Odpowiedz
@dzokero: pomyśl o swoim nadawcy i o tym jak będzie się czuł, kiedy zobaczy 3 zdania na krzyż. Jak on ma cokolwiek z tego sklecić? To brak szacunku i tak naprawdę skazujesz się na jakieś badziewie z postaci skarpet
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@alternatereality jak widac za mauo ;D @Ziarenkokawy dziekowac, wlasnie o cos takiego mi chodzilo.

A co do skapego opisu- kazdy kto taki da akceptuje ze poziom dopasowania tez moze bc skapy ;)

Z tym introwertykiem to pol zartem bo gadula ze mnie straszna :p
  • Odpowiedz