Wpis z mikrobloga

@Silwerbalk: Pewnie to przez stereotyp metala-satanisty. Sataniści zaś w powszchnym mniemaniu urządzają czarne msze na cmentarzach, gotują koty, mordują dzieci i piją krew dziewic.

Wiele zespołów z resztą buduje na tych wyobrażeniach swój wizerunek (okładki płyt, teledyski, oprawa koncertów). Z zewnątrz zaś ludzie nie odróżniają thrash metalowca od heavy metalowca, a obu od black metalowca. Wszyscy trafiają do jednej szuflady z etykietą: ZUO!!!
@Euronymouass: wedłóg mnie metale to najbardziej pokojowa i spokojna subkultura ogólnie to nie ćpamy prawie nie pijemy..... Nie patusujemy ani nie kniemy jak szewc... ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to moja uwaga a to co w norwegi zostaje w norwegi mayhem kill burzum.... To było chore
wedłóg mnie metale to najbardziej pokojowa i spokojna subkultura ogólnie to nie ćpamy prawie nie pijemy..... Nie patusujemy ani nie kniemy jak szewc... ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to moja uwaga a to co w norwegi zostaje w norwegi mayhem kill burzum.... To było chore


@Silwerbalk: to Pan widzę nie pamiętasz lat 90tych i jak fani Gravelandu #!$%@? się z fanami Behemotha na koncertach, albo jak fani