Wpis z mikrobloga

@HenryMorgan: Czy Wy w ogóle czytanie posta do końca? Przecież autorka pisze o kooperacyjnych.

Magic Maze jest faktycznie niezależny językowo, podobnie Hanabi czy Mind.
Z poważniejszych gier to chyba Ghost Stories również, więc polecam. Pandemia ma zdaje się raptem 5 kart z tekstem, z czego w trakcie gry pewnie wylosujez z 3-4. Więc da się łatwo zagrać bez znajomości tekstu.
Zerknij też na Zakazaną Wyspę. Grałem 10 lat temu, więc
  • Odpowiedz
Czy Wy w ogóle czytanie posta do końca? Przecież autorka pisze o kooperacyjnych.


@venomik: Może chciała grać z kupą ludzi, albo chciało jej się srać, ale o kooperacyjnych słowem nie wspomniała.
  • Odpowiedz
@venomik: Przecież kiedy ktoś zaczyna grać w szachy, od razu znajdują się osoby, które chcą podpowiedzieć kolejny ruch (;

A tak poważnie, to przeczytałem 'w kupie'. Wydaje mi się, że mamy polskie słowo na kooperację.
Niech sobie przypomnę... (;
  • Odpowiedz
  • 0
Zgadza się, polskie słowo istnieje i jest całkiem ładne „kooperacja”;) wiec zgadza się,szukam czegoś bez negatywnych interakcji a konkretnie polegającym na współpracy. Mam już Pandemie i się sprawdziła - mało tesktu wiec jak coś to na szybko tłumacze i gramy bez problemów. Szukam czegoś dla dwóch graczy lub od dwóch graczy w górę. Ps. Bardzo dziekuje za dotychczasowe propozycje :)
  • Odpowiedz
@W_sumie_bo_tak: bardzo fajny jest Castle Panic (jest na polskim rynku retheme tej gry, czyli Munchkin Panic). Gra od 2 do 5 albo 6 osób (nie pamiętam dokładnie). Gra polega na obronie zamku przed hordami przeciwników. Zagrywa się karty, a z płóciennego woreczka losuje się wrogów.
  • Odpowiedz