Wpis z mikrobloga

@zosiasamosia1 ty mówisz, że to pies i podchodzisz do odchodzenia zwierzaków bezuczuciowo, a inni mogą traktować zwierzęta jak bliższych sobie, a ciebie przykładowo jako tylko i wyłącznie maszynę do zaspokojenia seksualnego, bo przecież jesteś tylko babą ¯_(ツ)_/¯,
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1 ten uczuć gdy trollujesz i myślisz, że zrobisz wkrętkę na wykopie a tak naprawdę pokazujesz swoje #!$%@? poza nim xD nie ma fejmu, nie ma plusów, jedynie więcej ludzi wie żeś głupi xD

inb4 epic troll bo odpisałeś
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: akurat wczoraj zbierałem kupę do woreczka jak było bardzo zimno a ja nie miałem rękawiczek, i niosłem to gówno mojego ukochanego spaniela do śmietnika dobre 200m i tak sobie pomyślałem, jak przyjemnie ono ogrzewa moją dłoń. A pies śmierdzi jak się o niego nie dba. Założę się że mój pachnie lepiej niż ty w pewnych miejscach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janko29: no tak. Wytracilam Tobie i innym argument z ręki xd może teraz doczekam się dyskusji z merytorycznymi argumentami a nie hehehe mengozjeb. Jeszcze trochę to zacznę udawać chłopa bo to że jestem kobietą też jest wysrywane jako argument
  • Odpowiedz