Wpis z mikrobloga

@Amelcio: TEAM PRIMESTONE:

Mag [PrimeStone]Dziś o 14:15
Jestem na kanale od jakiegoś czasu i przyglądam się dyskusją. W dużej mierze mam wrażenie, że większości zależy na szybkim zarobku i z jednej strony wcale się nie dziwię, bo też bym chciał szybko zarobić :-). W PSC odpowiadam głównie za Kabberry i nie zgodzę się na wypuszczenie giełdy, która nie będzie w dużym stopniu bezpieczna. Nikt z nas, ja zwłaszcza nie chcę mięć
@Amelcio: marimach77Dziś o 14:25
Wow, dywersanci w teamie dev
ciekawie się zrobiło
powinniście takie infa od siebie publikować TUTAJ (nie reddit, nie twitter) częściej na kanale general
ewentualnie również telegram
na discordzie i telegramie jest gro użytkowników PSC

Mag [PrimeStone]Dziś o 14:29
Odnośnie spółki o której pisaliście, jesteśmy w trakcie negocjacji zakupu spółki estońskiej już z posiadanymi licencjami, jednak jest jeszcze za wcześnie, żeby podać jakiekolwiek szczegóły. W najbliższym czasie PSC
@Amelcio: marimach77Dziś o 14:36
Suszkowi się we łbie przewróciło, skoro chce 18 BTC od krajanów za listowanie na BB
a głosowanie przez community to moim zdaniem dobra opcja

Mag [PrimeStone]Dziś o 14:37
Dodatkowo pojawiły się kwestie z Waszej strony związane z robieniem obrotu, podbijaniem ceny itp. Co jakiś czas różne ilości PSC są przez nas skupowane z rynku, jednak nie zdecydujemy się na kręcenie fake vol. Wiem dość dobrze jak wygląda