Wpis z mikrobloga

Dam wam kilka rad odnośnie podrywu mam nadzieję, że w końcu poznacie wyjątkową kobietę :) Jak cię widzą tak cię piszą… nie masz za dużo kasy ale chcesz uchodzić za nadzianego gościa? To napisałem dla was taki mini poradnik mam nadzieję, że moje porady wam się przydadzą :)

1. Zainwestuj w elegancki strój - Giorgio Armani, Hugo Boss, Ermenegildo Zegna (jedyny butik w Polsce znajduje się w Warszawie, przy Placu Trzech Krzyży),

2. Zainwestuj w drogie, markowe buty :

Barker Black
Crockett & Jones
Edward Green
GJ Cleverley & Co
Salvatore Ferraga

3. Zainwestuj w markowe dodatki i akcesoria:

Gucci, YSL, Louis Vuitton, Salvatore Ferragamo, Burberry
eleganckie, markowe oprawki do okularów – nawet jak nie masz wady wzroku, najwyżej wstawisz szkła 0 i będziesz uchodził na zamożnego inteligenta

4. Zainwestuj w drogi zegarek, ponieważ męski zegarek to prawdziwa wizytówka zamożnego faceta. Najdroższe męskie zegarki luksusowe to:

Rolex (Submariner)

5.Pachnij drogimi, markowymi perfumami. Bogaty człowiek pozostawia za sobą niesamowicie trwały zapach, ale nie typu Brutal. Sięgnij po luksusowe męskie perfumy typu:

Armani (np. Black Code)
Chanel (np. Egoiste, Allure Homme Sport)
Dior (np. Fahrenheit)
Dolce & Gabbana (np. The One For Men)
Gucci (np. Pour Homme, Guilty Pour Homm)
Hugo Boss (np. Boss Bottled Man, Baldessarini del Mar)
Paco Rabanne (np. 1 Million)
Ralph Lauren (np. Polo Black)
Versace (np. Eros)
Yves Saint Laurent (np. La Nuit De L’Homme, L’Homme)

6. Zadbaj o swój wygląd zewnętrzny – zafunduj sobie tzw. młodzieńczy look:

fryzura – zadbana: świeżo umyte włosy, regularnie podcinane u dobrego fryzjera a nie u pani Joli w Tesco!
Zainwestuj te 200 zł na obcięcie włosów w dobrym salonie to nie jest wygórowana kwota :)

7. Zainwestuj w luksusowe auto

Aston Martin (Rapide, DB9 Coupé, DBS)
Audi (A8, Q7)
Bentley (Continental GT, Supersport, Mulsanne)
BMW (BMW 7, BMW M6, X5, X6)
Jaguar (XF, XJ)
Land Rover (Land Rovery Discovery 4, Range Rover Evoque)
Lexus (LS)
Maserati (Quattroporte, Ghibli, Granturismo, SUV Maserati Levante)
Mercedes (Mercedes Klasy S, SLS AMG, Mercedes SL, Mercedes G65
Porsche (Panamera, Porsche 911 Turbo S, Porsche Macan)
(Zawsze możesz wziąć w leasing lub kredyt)

8. Naucz się rozmawiać o luksusowych przedmiotach, egzotycznych podróżach, markowych winach, wyrafinowanej muzyce, światowej polityce i ekonomii, wtedy będziesz uchodzić za zamożną obytą w świecie osobę a nie Tadka z Pcimia Wielkiego:)

9. Uprawiaj kosztowny sport! Oczywiście możesz zwyczajny sport jak bieganie, jazda na rowerze, czy pływanie, ale w ten sposób wizerunku bogacza nie zbudujesz. Kosztowne hobby:

golf
jachting
polo
tenis
wyścigi konne

10.Rób codzienne zakupy tylko w najdroższych sklepach – osiedlowy bazarek odpada Tesco również nie będzie marketem gdzie zrobi zakupy bogaty człowiek. W każdym większym mieście są miejsca zarezerwowane cenowo dla ludzi z grubym portfelem.

#przegryw #poradnik #podrywajzwykopem #kobiety
  • 13
  • Odpowiedz
@Kroliczek99 Czy drogie rzeczy rozwiążą problem? Wątpię
A teraz punktuje czego zabrakło:
1. To już wszystkie "drogie marki"? A gdzie, np. Polo Ralph Lauren, Belstaff, Versace, Karl Lagerfeld, JOOP!, Just Cavalli?

2. Jest Barker, a brakuje choćby: Carlos Santos, Doucal's, Patine, Berwick itd.
  • Odpowiedz
@Kroliczek99: i punkt 10 pokazał, że jesteś biedny. Bo od kiedy sam masz robić zakupy biedaku?
Ja mam od tego Panią Krysię, Pani Krysia jest w średnim wieku, z potwierdzonym rodowodem. Otóż Pani Krysia ma fartuszki od Gucci’ego, własnego szofera i to ona robi mi zakupy i ona robi mi jedzenie i nawet karmi mnie, żebym nie musiał używać własnych rąk.
I w sumie jeszcze punkt 11, pamiętaj, żeby w
  • Odpowiedz