Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#prawo #palestra

Wyruchał mnie adwokat i chciałbym że wyżalić, da się coś z tym zrobić żeby dobrać mu się do dupy? Pani w dupę #!$%@? mecenas podpisując ze mną pełnomocnictwo na prowadzenie sprawy cywilnej otrzymała wynagrodzenie na poziomie 2k zł, przez 4 miesiące współpracy robiła mi łachę że w ogóle odbiera telefony, była nieosiągalna, miała moją sprawę w poważaniu gdy pieniądze pojawiły się na koncie - zupełnie inne podejście gdy się 'przymilała' do mnie na poradach przed otrzymaniem pieniędzy.

Stawiłem się w kancelarii i zażądałem wycofania pełnomocnictwa i zwrot dokumentów w mojej sprawie - pani mecenas była oburzona moją postawą i rozsierdziło ją to że śmiem oceniać naszą współpracę na gruncie ostatnich kilku miesięcy, zaczęła mi wręcz wyliczać ile to ona by jeszcze w tej sprawie nie zrobiła. Po tym jak stwierdziłem że cyt. "pani już pokazała ile zrobiła w mojej sprawie...", dostałem tekstem że jak chce zwrotu dokumentów muszę zapłacić 150zł...

#!$%@? wyszedłem z kancelarii i myślałem że zaraz tam wrócę by samemu zadbać o swoje interesy i jej przetrzepię tę kancelarię. Nie dość że pobrała wynagrodzenie i nic praktycznie nie zrobiła, to jeszcze w sytuacji w której nie żądam zwrotu ani złotówki z tej kwoty którą zapłaciłem, tj. 2k złotych żąda ode mnie zapłaty 150zł za zwrot dokumentów których kopii nie mam, bo wszystko jej przekazałem.

Po prostu, tak mi ciśnienie podniosła że rozchodzić tego nie mogę. Jak bezczelnym i wyjątkowo wyrachowanym podludziem trzeba być żeby odstawiać takie numery...

O zawaleniu terminu na wniesienie jakiegoś pisma, gdzie będę się tłukł o przywrócenie terminu nawet nie wspomnę, ale oczywiście za to odpowiedzialności ta strzyga ponieść nie chce.

HA TFU na tych mecenasów.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:

Jeżeli nie wypełnia swoich obowiązków możesz napisać skargę do Okręgowej Rady Adwokackiej z opisem sprawy. Nie ma prawa żądać od ciebie pieniędzy za wydanie dokumentacji w twojej sprawie, to twoje dokumenty, ona działa jedynie w twoim imieniu.
  • Odpowiedz