Wpis z mikrobloga

@axelbmtg: kiedyś w podstawówce dostałem w pysk aż mi krew poleciała z nosa, nie pamiętam za co , pamiętam że później się przyjaźniliśmy więc pewnie zasłużyłem ;-)
  • Odpowiedz
@axelbmtg: zaden facet sie nie przyzna.
Moja znajoma zaciazyla z takim dobrym chlopakiem, gory by sraly, a on by jej nie zostawil. Wiec rzucala w niego komorkami, patelniami (z tluszczem, a potem sam sciany musial malowac), wyrzucala go z domu na noc (spal u mnie), ona w domu z bachorem od czterech lat, a ten dalej po pracy przychodzi sprzatac chate ;) w koncu znalazla sobie robote dodatkowa to czynszu nie
  • Odpowiedz
@axelbmtg: drugi znajomy, 10lat zemu epizod bycia bezdomnym, ale podobalo mu sie to bo siedzial w przytulku caly czas xd potem socjal w niemczech i dragi. Znalazl sobie byla "Tancerke gogo" (xd) z dzieckiem, jego pierwsza kobieta od 8lat, jak zamoczyl to 5cm wyzszy, po dwoch mies mieszkal u niej (wyprowadzil sie z taniego i ladnego mieszkania), tydzien pozniej juz chodzil ze sliwa pod okiem bo "polka przy przeprowadzce na niego
  • Odpowiedz
@Asterling: powiem ci teraz szczerze, ze jeszcze jak miales swieze konto to lubiles mnie wkurzac na moim starym zbanowanym koncie. Teraz znow piszesz mi jakies bez sensu wiadomosci
przypadeg( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz