Wpis z mikrobloga

Mirasy, chcialbym przy dualsim podzielić w dialerze kontakty na te normalne i z pracy, tak aby nie wyswietlaly się wszsytkie jednoczesnie i z automatu karta z pracy dzwonila na kontakty z pracy. Jak to zrobic? dialer z oneplus pomimo dodania do grupy praca numerow wyswietla je wszstkie
#android #oneplus
  • 5
@kubus86: Nie wiem czy to Cię usatysfakcjonuje ale jest opcja przypisania kontaktu do karty. Wtedy po wybraniu kontaktu z listy będzie Ci z automatu dzwonić z jednej z kart. Tyle, że i tak będą Ci się wyświetlały wszystkie "wymieszane". Nie będziesz jednak się musiał zastanawiać, z której karty zadzwonić. Przypiszesz raz i będzie działać. Nie napisałeś jaki masz OP - u mnie opisana opcja jest w OP6 i działała (bo już
w dialerze op7 mam opcje gdzie przy 1 dzwonieniu moge sobie przypisac numer do karty. Ale potrzebuje dialera ktory to ma razem z opcja podzialu kontaktow ;/
@kubus86: dlatego właśnie korzystam z dwóch telefonów a nie z dual sima które obydwa moje telefony posiadają. Niestety dual SIM jest dla mnie zbyt niewygodny przez właśnie "scalenie" telefonu służbowego z prywatnym.
@zmasowanyatak: @kubus86: Czuje, że wcześniej czy później taka opcja rozdzielenia widoku kontaktów na różne karty SIM będzie. Android Pie wprowadził właśnie możliwość wyboru domyślnej karty dla danego kontaktu więc może jakaś kolejna wersja (nie 10/Q) wniesie możliwość podziału kontaktów.