Wpis z mikrobloga

@Quesedilla_dostojewski: Tez widzialem ta strone, ja szukalem posrednika na forach od lysienia i reddicie. Udalo mi sie znalezc osobe, ktora ma do niego dostep. Nie wiedzialem na poczatku czy to faktycznie RU, ale poki co wypadanie praktycznie ustalo wiec zakladam, ze jest prawdziwe i mam zamiar skladac wieksze zamowienie. A z tej strony o ktorej mowisz balem sie zamawiac i cena byla sporo wyzsza + wysylka z jakiegos watpliwego kraju
  • Odpowiedz
@typowywykopek: Miewalem momenty, ze go odstawialem i widzialem zwiekszone wypadanie bardzo szybko. W kazdym razie biorac teraz testosteron nawet jak bralem 0,5-1mg dziennie to sporo wlosow wypadalo a odkad pryskam tym RU nie wypada prawie nic. Glownie to po prysznicu poznawalem myjac glowe bo po wytarciu recznikiem te wlosy mi sie przyklejaly na reszcie mokrego ciala a teraz znajduje 0-2. Docelowo mam zamiar zaprzestac brania finasterydu calkiem i zostawic sam
  • Odpowiedz
@koala667: Nie wiem czy te środki są takie spoko, ponoć trzeba je stosować cały czas bo jak się przestanie to i tak poziom DHT wróci. Także 600-1200 zł na rok x 20 lat [załóżmy że ktoś tak do 50 chce jako tako wyglądać], wychodzi prawie tyle co przeszczep włosów gdzieś u jakichś turków czy innych biedaków.
  • Odpowiedz
@PolishDoomer: opakowanie proscaru na cztery meisiace wychodzi 40 zl wiec 120 zl na rok . Polaris 10 jest drozszy , jakies 200 zl na 3 miesiace ale jak ktos normalnie zarabia tonie wiedze problemu. Co ci da przeszczep ? jak ktos wczesnie lysieje to najczesciej lysienie bedzie postepowac powoli z roku na rok np , zrobisz przeszczep a za linia przeszczepu nadal bedziesz lysial i co non stop z lysa
  • Odpowiedz