Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mireczki i mirabelki zdecydowałem się na karierę w IT - i tak dużo kucam ostatnimi czasy, mam sporo wolnego czasu to i chcę go jakoś zagospodarować. Czy ktoś może doradzić w jakiej dziedzinie próg wejścia na rynek jest najmniejszy? Gdzie najłatwiej się zaczepić i od czego rozpocząć swoją przygodę? Nie liczę na 15k - zdaje sobie sprawę, że trzeba zacząć od zera. Będę wdzięczny za każdą pomoc ()

#programowanie #programista15k #pracbaza #kiciochpyta
  • 36
  • Odpowiedz
@YumeNikki: Czy miałeś jakąś wcześniejszą styczność z jakimkolwiek kodem? (mody w grach/ robienie jakichś stronek/ udział w jakichś projektach np. opensource) Czy zaczynasz totalnie od zera?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rucio: Nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie infosec ale tutaj próg wejścia jest jakiś mega karkołomny. Myślałem nad webdevem na początek.
  • Odpowiedz
@YumeNikki: 40% to pierwsze 60% to drugie. Poza tym webdev to jest jeden z najszybciej zmieniających się gałęzi IT więc przygotuj się że co chwilę bedziesz się uczył nowych frameworków które będą popularne
  • Odpowiedz
Czy ktoś może doradzić w jakiej dziedzinie próg wejścia na rynek jest najmniejszy?


@YumeNikki: zostań youtuberem albo lekkiej tictokerem to nie tylko pieniądze ale i sława
  • Odpowiedz
@YumeNikki: @panihopsasia:
Nie słuchaj ich, w branży jest sporo miejsca, ale dla ludzi z ogarniętych. Dlatego gdy ja wchodziłem na rynek nie pytałem się na forach/ wykopach, bo właśnie tylko Cię zdemotywują. Jeżeli to jest to co chcesz robić to w to idź, nie pozwalaj innym kierować Twoim życiem i Twoimi wyborami.

Hmm,co do security to wśród znajomych dało radę zacząć od stażu, tylko trzeba było mieć co pokazać (jak
  • Odpowiedz