Wpis z mikrobloga

No tak. A potem powiedział że nawet k*rwy tyle nie zarabiają. Czyli że tym sposobem nazwał ofiarę prostytutką? Mocno trzeba rzeczywistość naciągnąć żeby tka to zrozumieć.


Dalej nikt mi nie wyjaśnił gdzie on nazwał ofiarę słowem na k, a zamiast wyjaśnienia próbujecie grać na emocjach i popelniacie błędy argumentacji jak argumentum ad baculum itp.


proszę mi wytłumaczyć jak on nazwał ją k. bo jak dla mnie to słowo to padło w innym kontekście


@
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Wzorowa argumentacja, taka trochę lewacka xD Może byś zabłysnął czymś na temat? Czy tylko pajaca z siebie umiesz robić? Zamiast bronić ofiarę to jeszcze bardziej ją obrażasz.

@ZygmnuntIgthorn: I tyle mi wystarczy, takiej odpowiedzi oczekiwałem.

Czyli wychodzi na to że Michalkiewicz nie obraził ofiary księdza ale tylko podłożył się pod lewackie konfabulacje. A to wszystko przyklepał "wolny sąd". Sami się zaoraliście.
  • Odpowiedz
@Sperrdifferential: Pierwszy błąd Michalkiewicza był, że przywołał zawód i etos k------a w ogóle w tej polemice, potem już nie mógł argumentować, że "panienka" to nie synonim "k---y".

Jemu się tak skojarzyło i dlatego stracił kupę kasy.

Cała ta sytuacja pięknie przywołuje powiedzenie "czasem lepiej ugryźć się w język".
  • Odpowiedz
  • 0
Widać że stąd prawie nikt nie zadał sobie trudu żeby sprawdzić pełną wypowiedź pana Michalkiewicza. Polecam podejść do sprawy racjonalnie a nie emocjonalnie.
  • Odpowiedz
Cytuje:

"no to milion złotych taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić a tutaj za jednego sztosa... No to żadne kuy nie są tak wynagradza na całym świecie, nie wiem jak nasz biedny kraj to wszystko wytrzyma".


@Sperrdifferential:

1. Mówiąc o milionie złotych - jest to referencja do tej konkretnej
  • Odpowiedz
@Bartholomew: Jeśli Polski Związek Filatelistyczny zlecił członkowi zajmowanie się ofiarą to może odpowiadać za szkodę. Nic w tym dziwnego.

W chwili obecnej PiS pracuje nad prawem wedle którego firma będzie odpowiadać finansowo za przestępstwa pracowników. Taki klimat.
  • Odpowiedz
Jeśli Polski Związek Filatelistyczny zlecił członkowi zajmowanie się ofiarą


@GordonL: Nie. Jeżeli PZF (taka organizacja nie istnieje, notabene) zleci komuś dokonanie przestępstwa to tak. Jeżeli w statusie będzie miało działalność przestępczą to tak. Ale wyobraź sobie sytuację, gdy np. pracownik PKP, konduktor wyrzuca kogoś z jadącego pociągu. W jaki sposób odpowiedzialność ponoszą Polskie Koleje Państwowe?
  • Odpowiedz
@Sperrdifferential: Zadaj sobie tyle trudu i przeczytaj tekst Kopińskiej o tym co przeszła ofiara tego księdza pedofila, a potem zastanów się nad sobą i nad tym co mówi Michalkiewicz. Wierzę, że ci się uda.
To nie jest kwestia innego zdania, to jest odrażający paszkwil, tego małego smutnego człowieka, od którego nawet jego rodzony syn się odciął.
  • Odpowiedz