Wpis z mikrobloga

@nevarion: W dwójke na BN? Na spamboty jest sposób, co prawda nie w 100% skuteczny, ale z czasem filtr tak się rozbuduje, że boty przestają być problemem. Chodzi o funkcję /ignorepersist. Gdzieś w necie są dostępne gotowe listy, które trzeba było wrzucić w jakimś pliku w folderze gry, a później, w trakcie grania, jeśli wyskoczy ci jeszcze jakiś nieznany bot, musisz samemu dodawać reguły - na jakieś stałe teksty botów albo
@Sarpens: Wg nie tylko mnie to Blizzard się trochę kończy - przynajmniej po tym co ostatnio pokazali. Osobiście z D3 jestem zadowolony - grałem jakieś 80h i nie czuję, że to stracony czas. Brakuje mi jednak tego czynnika "łał!" - D3 w żadnym razie grą ponadczasową nie jest - jest tylko bardzo dobra. Poza tym w zeszłym roku moje serce należało do Dark Souls - kosztowała mnie jakieś 280 zł (120
@veti: Nie mówię, że D3 to gra słaba, bo zarywałem nocki, żeby ją skończyć, a dreszczyk przy odkrywaniu kolejnych fragmentów fabuły była nie mniejsza, gdy pierwszy raz przechodziłem D2: LOD. Ciary po plecach szły, jak... tu nie będę innym spoilerował, nie mniej gra jest warta przejścia. Do sedna - żałuję, że arena bitewna pokazana na E3 i ciesząca się kilometrowymi kolejkami nie znalazła się w podstawce, a po okrzykach i spazmach
słaby troll


@Mazowia: Tyle, że nie trolluję. Mówie jak jest.

Nigdy nie rozumiałem tej fascynacji biegania po oklepanych, hermetycznych nudnych lochach. Świat w "Sacred" był bardziej rozbudowany, bogatszy bestiariusz i co było w sumie wtedy sporym novum, większa część akcji toczyła się w pieknych okolicznościach przyrody :)

Na powierzchni a nie w piwnicach Fritzla :)
@worldmaster: Porównujesz grę z '98 z grą z '04... A nawet gdybyśmy porównywali Sacred do D2 (gdzie dalej dzieli nas 4 lata różnicy) - druga odsłona gry miała lokacje generowane losowo, zapewniające jak na te czasy sporo rozrywki w eksploracji nowych terenów. Dodatkowo D2 posiada jedną z najlepszych kampanii podpartą klimatycznymi filmikami dopieszczającymi całość. No i chyba sam fakt, że Diablo zebrało o wiele wyższe oceny w testach czy to graczy,