Wpis z mikrobloga

Ostatnio można powiedzieć że wyszedłem z #przegryw bo poznałem fajną dziewczynę z która bardzo miło spędzam czas i jestem z nią od jakiegoś czasu

Oto co postanowiłem w sobie zmienic:

- Zawsze byłem chudzielcem więc poszedłem na siłkę i zaczałem w miare dobrze jeść, teraz już w miarę dobrze wyglądam jeżeli chodzi o sylwetke
- Może wyda wam się głupie ale zaliczyłem też solarium, od siedzenia przy kompie byłem blady jak mąka teraz jako bardziej opalony wyglądam bardziej korzystnie
- Znalazłem parę zainteresowań takich jak: siłownia, scianka wspinaczkowa, basen oraz smarfony. Sporo to pomogło bo zyskałem dzięki temu dużo tematów do rozmów z innymi ludzmi, jeżeli powiecie innym że cały dzień siedzicie na kompie nie robi z was to interesującego człowieka z którym można się zadawać

Wiem że było dużo takich postów, moje rady zapewne nie dają gwarancji wyjścia na 100% z #przegryw lecz na pewno zwiększają szanse, szczególnie mój ostatni podpunkt bo serio gdy siedziałem całymi dniami na kompie nawet gdy kogoś przypadkowo spotkałem to w sumie nie miałem nic ciekawego do powiedzenia a tak to jakiś temat się znajdzie już teraz.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach