Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem z erekcją podczas stosunku. Kiedy miałem jeszcze dziewczynę, to podczas robótek ręcznych albo loda penis penis stał normalnie, nie czułem stresu, ale jak przyszło do stosunku to stres i klapa (bałem się, że po prostu znowu zawiodę), żeby w ogóle wejść w kobietę musiałem użyć sildenafil(50mg), ale i tak wtedy stres był spory i penis tracił twardość po jakiejś minucie (dochodziłem w niej praktycznie na pół miękkim). Co do masturbacji to sporo tego było, czasami nawet bardzo szybka masturbacja na pół twardym penisie, bez żadnego filmu, tylko żeby sobie jak najszybciej ulżyć (Jak wale do filmiku, zrelaksowany i robię to powoli to penis jest cały czas twardy). Teraz już tyle nie wale, staram sobie robić przerwy, czasami nawet po kilka dni. Dochodząc do sedna problemu - nie chcę powtórki z rozrywki kiedy poznam kogoś nowego. Macie może jakieś rady, brać jakiś xanax na rozluźnienie, ten słynny #nofap , a może po prostu udać się do jakiegoś psychologa?

#erekcja #seks #masturbacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz iść nie do psychologa a seksuologa. Trzeba było od razu iść od seksuologa jak zaczęły się porblemy z erekcją. Twój problem ma podłoże psychiczne, podchodzisz do seksu zbyt zadaniowo i zamiast skupiać się na fajnej zabawie ze swoją kobietą to ty skupiasz się na tym żeby się wykazać i wypaść przed nią jak najlepiej. Kilka sesji u seksuologa powinno pomóc.
To juz jest kolejny podobny wpis, że ktoś ma