Wpis z mikrobloga

@Azaajaszz: z tego co wiadomo to teraz blue side ma tyle samo expa co red side więc na plus, ale mnie przeraża ten harald w 8 minucie i smoki, tyle rzeczy do roboty ma jungler, że nie wiadomo za co się brać, najlepiej szybko jugnle wyczyścić, jakis gank, to juz smok wstaje puf puf smoka, to teraz szybko na heralda a i jeszzce jugnle trzeba zrobić, tutaj bot znowu pinguje o
@TuTurLekria: niestety masz rację, te zmiany są bardzo fajne pod competetive, ale na solo Q kiedy laner nie wie co robić, szczególnie mid laner, to będzie masakra, ale na szczęście na solo Q junglerzy nie wiedzą jak grać. Tylko, że zbliżam się do Mastera i będzie mi dobierać typów co nie pozwolą mi wziąć drsgona, kiedy ni3 będę miał prio na liniach, ogólnie tip..
@Niicooooo ta, tylko że zamiast robić 4-5 campów musze robić całą jungle. A w tym czasie gdy ja bije jakiegoś useless grompa to mi się lanerzy #!$%@?. I mam to, o czym mówi @TuTurLekria. Albo farmie i nie gankuje. Albo gankuje i nie farmie. A do tego dochodzi smok i herald. Poza tym, robiąc 20-25 campów to ja powinienem być ze 2-3 levele przed enemy supportem, który dzieli expa z adc.
@Azaajaszz: jestem wstanie gankowac i mieć taki sam lv jak top więc jeżeli jesteś 2 lv do tyłu na top lanera który ma 0-6 to znaczy, że #!$%@? pathing junglii, a nie z że rito zjdbalo zmiany. Jedyny problem jaki widzę to, to że counter jungling jest jeszcze mniej opłacalny.. To po 1. A po 2 to że aafrox miał mało farmy nie znaczy, że nie brał XP z creepow
@Niicooooo toż mówię, że csy miałem na poziomie 1.5x wyższym niż wcześniej. Grałem j4 którym nie do końca umiem grać więc farmilem las. I mając 20-25 campów miałem level jak kaynem mając 10-15... To nie jest kwestia pathingu tylko #!$%@? przydzielonego expa do campów