Wpis z mikrobloga

@eurobank:

Trzy fuckupy jakie mnie spotkały po połączeniu z #eurobank z #millenium

1. W #eurbobank miałem wyłączone wszystkie zgody marketingowe. W #millenium wszystkie zgody są włączone (bez mojej zgody). Infolinia kazała mi iść do placówki żeby je wyłączyć (w bankowości internetowej się nie da). W placówce Pani mówi że ich nie może wyłączyć, a zresztą są wyłączone. Pokazałem jej w telefonie że wszystkie zgody są aktywne. Ona mi na to że nic nie wie i nic nie może zrobić. Mam dzwonić na infolinię...

2. Zdefiniowani odbiorcy skopiowali się do #millenium z błędami. Na moją reklamację dostałem odpowiedź, że mam sobie sam poprawić i znaleźć i zweryfikować prawidłowe dane.

3. Poprosiłem o skopiowanie i przesłanie w formie elektronicznej kategorii transakcji. Zbierałem je od 3 lat. Dostałem wczoraj prawie po 4 tygodniach list z treścią, "że systemy bankowe się różnią i że mam dostęp do systemu #millenium więc o co mi chodzi?" Pani w placówce powiedziała, że mam złożyć kolejną reklamację....

Po tej dzisiejszej akcji, wypłaciłem z konta resztę pieniędzy i zgłosiłem dyspozycję zamknięcia konta. Byłem Waszym klientem prawie od początku istnienia banku od 2 dekad. Dzisiaj straciłem zaufanie. Ciekawe, kiedy zaczną Wam znikać pieniądze jak w #ideabank ?
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tybbet: pkt 1 u mnie normalnie dało się wyłączyć
Pkt 2 potwierdzam - gównianie to wygląda, ale mam to w dupie i nie poprawiam

Dodatkowo, w EB miałem powiadomienia transakcyjne na e-mail, działały jak złoto. Millenium chce pieniędzy za SMSy (takiego wała) albo przez aplikację (działa jak gówno)
@LouCyphre:

A propos pkt 1 wygląda na to że przyznanie zgód to świadoma i zmasowana akcja. Jak opadnie kurz po integracji będą chcieli za wszelka cenę ,monetyzowac’ klientów EB. Targety w finkorpo w nowym budżecie już na pewno ustalone. A że to niezgodne z prawem? Kto by się przejmował.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawid110d: no to temat jasny. Moja karta wydana przez EB najwyraźniej tego nie obsługuje.

Kolejny temat - brak jasnej informacji czy zasady wypłat gotówki ( min 100 PLN - bez prowizji we wszystkich bankomatach) pozostają bez zmian.
Moja karta wydana przez EB najwyraźniej tego nie obsługuje.


@LouCyphre: to nie możesz tej karty po prostu wymienić na taką oryginalną z Millennium?

brak jasnej informacji czy zasady wypłat gotówki ( min 100 PLN - bez prowizji we wszystkich bankomatach) pozostają bez zmian.


Wypłaty są za darmo ze wszystkich bankomatów i nie ma żadnej kwoty minimalnej, nawet 20 zł możesz wypłacić bez prowizji
@LouCyphre: hahah co? Przecież PIN w każdym banku możesz sobie zmienić na dwolony....

Czy możesz podesłać linka do tej info o darmowych bankomatach?

Wpisz w google: "cennik 360 Millennnium" i masz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawid110d: doczytałem: zmiana PIN'u w millenium akurat jest za darmo. Eurobank pobierał za to 2 PLN. "W każdym banku" też nie jest za darmo - przykłady CA: 5 pln, Santander 7 PLN

Bankomaty: nie mam konta 360, tylko prestige z eurobanku. Znalazłem w końcu tą tabelę dotyczącą kart przeniesionych i poniżej 100 PLN jest wciąż prowizja 1.90 pln (za to 5 pierwszych wypłat jest darmowe bez względu na kwotę)
Przy okazji