Wpis z mikrobloga

@mazicz: 27, też z dowodem muszę latać, bo wyglądam na ~18 ale w niczym mi to w życiu nie przeszkadza. Coś robisz źle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Keeis: jedno i drugie jest problemem, bo raz ze wole starsze 25+ co wyklucza mlody wygląd i początkowa małomówność utrudnia.
Jakieś protipy moze?
  • Odpowiedz
@mazicz: młody wygląd na pewno nie stanowi takiego problemu jak myślisz. Tak jak pisałem, mam tę samą przypadłość, a moja różowa jest rok starsza. Nie zapominaj, że wygląd to tylko pierwsze wrażenie a Twój 'wiek' definiują Twoje myśli i zachowanie, więc najważniejsza kwestia to przełamać się, zacząć rozmawiać z ludźmi, żeby mogli zobaczyć, że to 18 to tylko na zewnątrz. Pracuj nad sobą, zwłaszcza, że tak jak zaznaczyłeś jesteś intro. Nie
  • Odpowiedz
@mazicz: Mam tak samo... 26 lvl, a dowód cały czas przy dupie muszę mieć bo wszędzie mnie o dowód pytają. Niby nic, "CIESZ SIĘ" powiadają... ale nie w momencie, gdzie idziesz na szybko w domowych lumpach po jakiś super trunek, łapiesz tylko za pieniądze, a sprzedawca patrzy na Ciebie i wypowiada cudowne zdanie "A dowodzik jest?", "A no jest, ale nie przy sobie, na szybko wyszłam do sklepu". I koniec- brak
  • Odpowiedz