Wpis z mikrobloga

Patrzę na tę listę gier w Biedronce i stwierdzam, że nic ciekawego dla mnie. Ceny? Popatrzcie zanim pobiegniecie do Biedry, po ile są promocje na PSN. Dla przykładu - Rayman 60zł, gdzie obecnie można go kupić na PSN za 40. Reszta oferty atrakcyjna tylko w przypadku chęci posiadania jednorazowego opakowania foliowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4
  • 9
Reszta oferty atrakcyjna tylko w przypadku chęci posiadania jednorazowego opakowania foliowego


...lub dalszej odsprzedaży gry. Zerknąłem na szybkiego na olx'a i dla przykładu, wspomniany Rayman chodzi po +/- 50zł.
Jak kupisz z PSN to dalej go nie odsprzedaż...
Fakt, nie mówię że ta 'oferta' (bo 'promocją' tego nazwać nie można) jest coś warta, ale pudełko to pudełko :)
@Zielony34: Pudełkowe wersje gier, zawsze można odsprzedać i odzyskać kasę. Poza tym promocja w Biedrze ma jeszcze jeden plus. Jak weźmiesz dwa tytuły w tej samej cenie, to drugi jest za połowę ceny. Tak więc, taki Rayman może Cię kosztować jedynie 30zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lub dalszej odsprzedaży gry. Zerknąłem na szybkiego na olx'a i dla przykładu, wspomniany Rayman chodzi po +/- 50zł.

Jak kupisz z PSN to dalej go nie odsprzedaż..


@pdk_kmwtw: nie zależy mi. Stać mnie, nie musze kupować na handel. Faktem pozostaje jednak, że jak kupisz grę nawet nową i pudełkową i ją rozpakujesz, to już za nią tej samej ceny nie dostaniesz, więc i tak jakiś tam % jesteś stratny na niej.
@Zielony34 ogólnie też jestem podobnego zdania jak ty jednak dolicz cenę wysyłki oraz ryzyka związanego z Olx (oczywiście jeżeli zamierzasz robić to wysyłkowo ale jeżeli tylko osobiście to mała jest szansa że akurat ktoś obok grę będzie miał i to w tańszej cenie)

Nie mówię że nie masz racji bo masz ale trzeba tu zwrócić uwagę na wiele czynników i nieraz sam kupowałem nówkę bo poprostu wychodziła taniej niż używka.

Od razu
jednak dolicz cenę wysyłki oraz ryzyka związanego z Olx


@Medonix: ja zapłacę teraz za przesyłkę, jak będę sprzedawał, to ktoś inny zapłaci zza przesyłkę. Ryzyko takie, że masz potwierdzenie przelewu. Zawsze wpisuje pełne dane odbiorcy i w tytule podaję nazwę gry. Nie przesadzajmy, czasy z paczkami kartofli zamiast mikrofalówki się już powoli kończą... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą sporo można znaleźć w promieniu kilku kilometrów od swojego
@Zielony34 ja na psn również nie kupuję

Co do Olx to niestety mylisz się, potwierdzenie nie daje ci absolutnie nic, to nie czasy gdy oszustwem zajmowali się cyganie na targu. Tutaj po drodze jest tyle słupów że znalezienie ewentualnego złodzieja przez polską policję jest równe 0. I niestety kartofle nadal się trafiają, choć zwykle kończy się poprostu na nie wysłaniu niczego.

Ofert takich jest na Olx na pęczki inna sprawa że jak
na psn jeszcze nic nie kupiłem no ale kiedyś będzie ten pierwszy raz.


@Medonix: polecam zaglądać ze 2x w miesiącu i patrzeć na promocje. Na przykład teraz jest cała seria Kingdom Hearts za 151zł, gdzie kupując używki bez przesyłek, najtaniej wychodzi 210zł.

Także dalej podtrzymuje że wszystko zależy od sytuacji miejsca zamieszkania itp.


@Medonix: Dokładnie, bo do Biedronki też musisz podjechać, tak samo, jak po grę z OLX.

Co do