Wpis z mikrobloga

Żal patrzeć na ten tag ostatnio. Jakaś g---o-zielonka z dwutygodniowym kontem podała się za Wuja Sutenera i 3/4 Mireczków już przyjmuje to za prawdę objawioną i wypisuje do niego posty. Rzucił Wam jakieś foto z backstage'a na potwierdzenie tego, kim jest? Dał Wam jakikolwiek powód żeby mu wierzyć? Ha Tfu na was, pelikany. Sami powinniście latać w zielonkach.
#rafatus #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matti32: Sie nie zesraj z tej zlosci potezny wychodku. To jest zwykla ironia i swego rodzaju zabawa jesli chodzi o pisanie z tamta zielonka. Wiemy jedynie ze wujaszek siedzi na tagu pod przykrywka tylko jeszcze nie wiemy ktora to zielonka.
  • Odpowiedz
@liczbaa: Ja się wkręciłem? Mnie nie bawi pisanie do zielonek "dla beki". Przez takich idiotów własnie trzeba się przebijać przez tonę szamba żeby znaleźć coś wartościowego na tagu.
  • Odpowiedz
@PZt37: Ziomek, przecież takie zielonki się od razu czarnolistuje i nie bije im atencji, przy okazji robiąc śmietnik na tagu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: Typie od 2 tygodni jest wysyp zielonek na tagu analczyka. Wszyscy dobrze wiedza ze siedzi tu wujo alfonso, a ze ty nie potrafisz odroznic ironii od mowienia na serio to nie moja wina. Mozna tylko sie domyslac ktora zielonka to alfonso przez pisanie bezposrednio do zielonek patrzac na ich odpowiedzi. Jak wiemy Marcinek to kibol Legii wiec jego skladnia jak i dobor slownictwa bedzie na niskim poziomie.
  • Odpowiedz
@betrayero: wujo alfonso na bank czyta wykop ale przecież wcale nie musi mieć tu konta żeby to robić. Ba. Obstawiam że po spaleniu konta jego karyny prawie na bank nie ma. Ten Młody do którego piszą wychodki myśląc że to wuja to jakiś dzban. Ja dałem na czarno i spokoj
  • Odpowiedz