Wpis z mikrobloga

Taki offtop lekki jesli chodzi o carbonare:

Na grupach kulinarnych nie ma nic gorszego niż j----i obrońcy oryginalnej carbonary. Te zjeby zachowują się jakby sami pracowali we włoskich kopalniach co najmniej 40 lat. I po ciemku pod ziemią mieszali jaja z makaronem o temperaturze nie przekraczającej 58 stopni. K---a boczek, źle. Ma być j----a pancetta dojrzewająca w słońcu północnych Włoch, smagana wiatrem wiejącym z alp. Przynajmniej tak Ci się wydaje, dopóki jednego z---a nie zastąpi jeszcze większy zjeb: "COOO?? PANCETTA? TY K---O BEZ SZKOŁY GASTRONOMICZNEJ, MA BYĆ GUANCIALE TYLKO TO JEST JEDYNA ORYGINALNA BLABLASRATATATA mnie źle dotykał jak byłem mały i dlatego teraz w------m innych na grupach z jedzeniem" O śmietanie nawet k---a nie waż się wspominać, zapomnij, że istnieje bo Cię k---a zjedzą. Żółtko za bardzo ścięte? pewnie przekroczyłeś temperaturę makaronu o 0,7 stopnia, w-------l to do kosza. CHYBA K---A TEGO NIE ZJESZ? P------O CIĘ? TAKIE ŚCIĘTE ŻÓŁTKO? Dobra c--j, myślisz posypiesz parmezanem, no ale DO C---A PANA NA WSZYSTKIE ŚWIĘTOŚCI PARMEZAN?!! TYLKO PECORINO INACZEJ CIĘ ZNAJDĘ I ROZJEBIĘ CI TE PATELNIE Z PODRÓBĄ CARBONARY NA ŁBIE. A jeszcze lepiej jak się znajdzie dwóch takich pederastów naraz, i jeden mówi, że się daje same żółtka, a drugi, że całe jajka. O k---a o boże, wtedy dopiero się zaczyna jazda. Jeden się zesra, drugi się obsra.
#mocnyvlog #pasta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jagermajster666: Pancette trudno dostac ale jest np. w auchanie, roznica miedzy pecorino a parmezanem jest ogromno, ja lubie jedno jajo plus dwa zoltka. Jak masz szpadel zamiast jezyka i jedynie ladujesz zarlo w kaldun to spoko, ale nie czepiaj sie ludzi, ze maja wyczucie smaku. Za smietane w carbonarze nalezy sie sztum.
  • Odpowiedz