Wpis z mikrobloga

@Coach89: mydło delikatne jakieś, dokładnie nasmarować pasek wewnątrz, następnie wilgotną szmatką przetrzeć. Powtórzyć kilka razy, następnie dać paskowi wyschnąć, nie suszyć na siłę. Następnie kupić jakiś impregnator do skóry i zaimpregnować.
Następnie co kilka tygodni powtarzać ten rytuał.
  • Odpowiedz
@inzynier_robert: o ile pasek nie jest zniszczony, to nie widzę sensu wymieniać. Jedynie trzeba o niego dbać. Problem taki, że tanie zegarki mają tanie paski, czyli nawet jak będziesz SUPER dbać, to mało to da.
  • Odpowiedz
@inzynier_robert: w październiku minął rok od jego nowości, więc nie wydaje mi się, żeby był "zużyty". Według mnie jest zachowany w b. dobrym stanie z tym, że przez okres wakacji, no i ogólnie eksploatacji, pocenia się ręki, zaczął trochę yebać. Dlatego chciałbym go odświeżyć. Ale dzięki miras za sugestię :)
  • Odpowiedz
@Coach89: Niestety, z moich doświadczeń wynika że jeśli pasek się przepoci i zacznie śmierdzieć to pozostaje tylko wymiana. Próbowałem różnych rzeczy, z mizernym skutkiem, nie chce mi się bawić w to za 30-40 zł na rok (koszt nowego paska). Cena w przypadku skóry niewiele zmienia, skóra to skóra, podobnie będzie reagować z potem i tkanką.
  • Odpowiedz
no i ogólnie eksploatacji, pocenia się ręki, zaczął trochę yebać


@Coach89: To pocenie i drobiki naskórka zgromadzone od wewnątrz. Ja zamiast szmatki od wewnątrz polecałbym twardą szczoteczkę do zębów. Uwaga: przy mocno lakierowanych paskach typu imitacja krokodyla możesz nieodwracalnie zniszczyć powierzchnię od zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Ryonnen: +1. Pasek, jak po roku użytkowania parę godzin dziennie, prawie każdego dnia, ma się super. Mikroskopijne ślady zużycia, bez żadnych pęknięć, przetarć itp. Dlatego chciałbym go tylko odświeżyć. Pozbyć się bakterii i brzydkiego zapachu
  • Odpowiedz