Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:00:00, Wtorek, 19 listopada 2019. Imieniny: Seweryny, Maksyma, Salomei. Słońce podniesie się dziś o 07:22. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:41. Ciemna noc zapadnie o 17:06, ale gwiazd można wypatrywać od 16:22.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
RISOTTO ALLA MILANESE


PRRZYGOTOWANIE - WIDEO

Promocje
- Zombie Driver HD (prawdopodobnie) za darmo od 4 grudnia na Steamie - link
  • 24
@micke: @rajjj @Rudalke @Dziesion @wyinwidualizowany @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @buczubuczu @kotke02 @stam @Pjotsze @Sikorka2017: Witam, witam wszystkich, wczoraj cały dzień zabiegany przez przeprowadzkę babci i sprzątanie mieszkania, ale na chwilę obecną koniec. Dzień zapowiada się jak każdy dzień przez ostatnie 1.5 miesiąca, więc bawcie się lepiej ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@micke: @Yanomal: @sztoosik: @wyinwidualizowany: @sztoosik: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @algus: @bolorollo: @buczubuczu @kotke02 @stam @Pjotsze @rajjj @Rudalke @Dziesion @Wejszlo:

Witam, wszystkich! Mamy wtorek, piękny ten wtorek u mnie słońce pojawia się na niebie, jestem po śniadaniu zaraz idę po kawusię. Lubię kawusię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kawałek ode mnie:
https://www.youtube.com/watch?v=14iHRpk9qvQ
Warto zauważyć, że perkusista ma tylko jedną rękę.
@Yanomal Dzień dobry
@sztoosik Siemanko, również udanego!
@wyinwidualizowany Uszanowanko, oby słońce świeciło!
@wynalazek_one Buna dimineta! Uwaga na Ryanair'a Ostatnio jak tą 'linią' lądowałem, to aż sie luki bagażowe pootwierały, takie uderzenie w płytę lotniska było
@rajjj Bonjorno, wróciłeś na tag, to teraz już masz przekichane ;)
@Rudalke Buenos dias
@Dziesion Guten Morgen
@wyinwidualizowany Good Morning
@TomTailor100 Dobry den! Jaki plan na dziś w takim razie?
@algus Dobre rano! Będziemy się dobrze bawić
@micke
@Sikorka2017
@algus
@Wejszlo
@TomTailor100

Dobry dżem bananowy... Spróbował bym( ͡º ͜ʖ͡º) u mnie pochmurno od rana, o 5 były 2 stopnie. Ogólnie dzisiaj fajny dzień bo ja mam urlop od jutra( ) może to się będzie przyjemny urlop bo syn jutro do szpitala na operacje, żona będzie prawdopodobnie przy nim. A ja z córką, która ma 4 miesiące w domu
@micke: @LeIndianer: @Dziesion: @MrBarman: @Wejszlo: @TomTailor100: @bolorollo: @algus: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Sikorka2017: @wynalazek_one: @sztoosik: @wyinwidualizowany: @Yanomal: Witajcie drodzy! Nogi trochę mnie bolą po wczorajszej jeździe rowerem. Jednak późną jesienią wydolność już nie taka jak na wiosnę lub w lecie. Miłego dnia! :-)

@TomTailor100 dzisiaj lecimy z Jethro Tull :-) A Hystreria Def Leppard to moje dzieciństwo. Dobry wybór! :-)
@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Sikorka2017: @algus: @Wejszlo: @TomTailor100: @micke: @LeIndianer: @Dziesion: witam wszystkich wołanych i nie wołanych. Zamiast jechać do Rudy Śląskiej na robotę, pojechaliśmy znowu do gościa z kostką, 2 godziny roboty i mogłem jechać do domu. Przyjechali brukarze, więc pomogliśmy im kostkę ściągnąć (taka mała pierdołowata jest najgorsza kilkanaście metrów kwadratowych, a samego ściągania z łyżką od koparki 2h), ja sprzętem wyjechałem, wyjechałem na auto i tyle