Wpis z mikrobloga

Do @DiamondKing bo mnie zablokowała:
Jak sam ująłeś Sidor to przyjaciel. Musisz mieć ładnie poprzestawiane w głowie skoro robiłeś bekę bluzgając i obrażając innych przez kilka lat - no beka wysokich lotów. Więcej pisz jeszcze bredni i czekaj na poklask kółeczka wzajemnej adoracji do twoich gniotów miłośniku tandety. Tak ciągle gadasz o tym grubym z bielska, że to pewnie nowy idol podstarzały bezbeku.
PS blokuj jak nie mas nic do powiedzenia

#kononowicz #szkolna17 #kingofthediamondtobezbek #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zwanek: Zobacz co mi zarzuca , a to jest odpowiedź do dyskusji pod innym wątkiem dlatego być może nie składnie. Nie piłem alko bo jestem po treningu.
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: Typ wcześniej przez lata żył obrażaniem Dariusza Kwietnia, a gdy mu się to przypomina to blokuje i ucieka jak dziewczynka nazywając innych, że są lateksami, nowoszkolnymi i od typa z bielska. Napisał typ, który myśli, że jest wyjadaczem bo 3 lata robi jakieś gnioty.
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: Zaczęło się od próby zarzucenia mi pewnych rzeczy, które sobie zaprojektował w swojej wyimaginowanej rzeczywistości więc w ramach riposty przypomniałem mu co robił. Ten się zagotował i próbował mi pojechać po czym zablokował i uciekł.
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: Ja nie mam zamiaru wywlekać jakiś jego rzeczy, sam udowodnił jak jest blokując i uciekając. Zawsze jak się nie ma argumentów to się cenzuruje. Typ z Bielska czyli troll i atencjusz tzw Es o którym tu wszyscy piszą - ja nie mam zamiaru się do tego przyczyniać.
  • Odpowiedz