Wpis z mikrobloga

Każdy za małolata robił błędy, ja za małolata uciekałem przed policją ponieważ z kolegami robiliśmy "bomby" z saletry, kradliśmy znak drogowy z budowy który cieliśmy boszem i ładowaliśmy w niego tzw czarny proch, później spawanko w piwnicy (tak proch był w środku rury XDDD ale oddzielony szmatami od spawu) i detonacja w lesie. Latanie z puchami montany, też często się kończyło telefonem i ucieczką przed bagietami. To co #!$%@?łem nie było okej ale troche by było smutno mojej mamie tacie i siostrze jakby pan bagieta mnie wtedy #!$%@?ł. Miałem wtedy 14-17 lat, pochodzę z normalnej rodziny dziś mam 27 lat, skończyłem studia i dobrze zarabiam jak na standardy PL. Chce przez to powiedzieć że każdy za małolata #!$%@?ł jakieś krzywe akcje, później się z nich wyrasta. Żal chłopaka, żal jego rodziców którzy raczej nie dawali mu dobrego przykład, lecz to nadal są ludzie. Pan bagieta o ile nie jest psycholem to też ma psyche #!$%@?ą bo #!$%@?ł szczeniaka, pod wpływem emocji robimy przecież różne rzeczy. Jeszcze #stonoga tam gdzieś się miedzy tym wszystkim plącze. A ludzie? Wszyscy są #!$%@? zadowoleni XD DZIEJE SIE COS NA TAGU #konin, czanowcy w ofensywie, wykopki tworzą meme, sebole mogą się #!$%@?ć pod komisariatem. Przerażają mnie te igrzyska xD PS RADA - jak zamierzasz sobie umrzeć ,to zablokuj socjale bo Twojej rodzince ludzie zostawią niezłe widowisko do oglądania. Tak, spiłem się po pracy i empataia odpalona.
#policja #przemyslenia #gownowpis
  • 14
@sedziakalosz #!$%@? niezła krótkowzroczność, trochę jak mój stary, który mówi że ja w twoim wieku miałem dwójkę dzieci i żonę, a #!$%@? mnie to interesuje, to nie czyni cię dorosłym, tak jak wiek 18 nie czyni cię dorosłym więc mam nadzieje, ze twój wpis to jakaś ironia której nie wyłapałem. 21 lat to małolat, który gówno wie o życiu xD
@ciachostko: 21 Latek umie myśleć i wie że próba ataku na policjanta może skończyć się tragicznie. A jeśli nie atakował to jedyną jego głupotą była ucieczka. A winę ponosi policjant.
@Tydebiluheh: akurat ty jesteś trolem więc sie nie powinieneś odzywać.
@PaNaTypa: poki nie bedzie wideo jak jest pokazany atak tego patusa to rownie dobrze ta wersja jest tak prawdziwa jak to ze policjant strzelal do niego bo mu uciekal

A NO TAK PRZECIEZ POLICJA ZAWSZE TAKA UCZCIWA NIE MA OPCJI ZEBY MOGLI SKLAMAC XD