Wpis z mikrobloga

@BlackDave: ten koleś sam jest patusem - ogóreczki z biedronki? Żałosne. Filmik z USA jako komentarz do realiów prawnych w Polsce? Nożyczki w krtań wobec uciekającego? :D Strzał żeby zatrzymać nie powinien być strzałem uśmiercającym raczej... Dziabnął kogoś obok? No raczej nie. Zgwałcił kogoś? No chyba nie... Miał materiały wybuchowe? Kolejne xD.

Nie jest dla mnie autorytetem krawężnik, który po szkółce uważa się za eksperta, ot, koleś, który poszedł do policji,
@zielonestopylucyfera: Komentatorzy prawa, praktycy z wieloletnim stażem, a nie dzieciak który wrzuca filmiki do internetu, "śmieszne" wpisy na wykopie. Wiedzę i doświadczenie się zdobywa, nikt się z tym nie rodzi, on tego nie ma, co widać już w samym sposobie wypowiadania się. Tobie może imponuje, bo jest taki "internetowy", ale to za mało, żeby kogoś uznać za autorytet i człowieka znającego się na rzeczy. Pamiętaj, konto na youtube, czy innych internetowych
@zielonestopylucyfera: kto jest patusem ten co siedzi w chacie i oglada jakies transmisje wyzywajac osobe ktora nie zyje czy ci ktorzy probuja walczyc o sprawiedliwosc? Moze w zły sposob ale robia cokolwiek, a ty tchorzu siedzisz przed komputerem nic nie robisz i wszystkich obrazasz. Co cie sebiksy w szkole pewnie lali ze tak nienawiscia do nich pałasz? ;)
@JohnMaxwell: Kolejny wykopowy ekspert, bagieta akurat skończył studia i to nawet dobre, ale wiadomo, trzeba po psie pojechać, bo to teraz modne wśród bezmózgow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spotkałeś go podczas służby, że zarzucasz mu że nie potrafi wykonywać swojej pracy i ma braki w "doświadczeniu życiowym i zawodowym"? Czy mówisz o sobie w tym przypadku? Bo wtedy Twoja wypowiedz ma sens.

Poza tym niektóre osoby ciągnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnMaxwell: to jego pierwszy film jaki oglądałem i wpełni się z nim zgadzam jeżeli chodzi o sam fakt kręcenia burd odnośnie tego "incydentu". Tylko to udowadnia, że same są z tego problemy i pożywka dla tych buraków w kominiarkach.

@Tydebiluheh: nie pajam do nich miłością, to fakt. Gnębiony? Nie i nie mam do nich jakiegoś obrzydzenia. Tylko bawi mnie to, że z byle powodu niszczyli by wszystko, bo tak nie