Wpis z mikrobloga

To nie jest w ogóle normalne, co ten mężczyzna robi. Nagrywając pijaną osobę, podkrada się powoli niczym drapieżnik do swojej ofiary, po czym podchodzi do tej osoby, sugerując, że jest czas na "seks". Otóż ta nieświadoma osoba pod wpływem dużej dawki alkoholu nie myśli racjonalnie i nie jest w stanie po ciemku zorientować się, że ma do czynienia z przebranym mężczyzną (mocny makijaż i operacje robią swoje).

Czy według was to nie podchodzi pod jakiś paragraf?

To nie jest w ogóle normalne, że o 4-tej nad ranem mężczyzna przebrany za kobietę podkrada się powoli do pijanej i nieświadomej osoby, manipulując nią i nawet nie wspominając o tym, że tak naprawdę jest mężczyzną.

Takie nagranie może człowiekowi zrujnować psychikę i wizerunek. Pomyślcie sobie, że taki ktoś budzi się do pracy i po kilku godzinach widzi swoje nagranie w internecie, gdzie się całuje i chce uprawiać seks (nieświadomie) z mężczyzną przebranym za kobietę.

Co o tym sądzicie? Dla mnie to chora sytuacja. Uprzedzając ignorantów, to nie, nie stoję po niczyjej stronie.
#rafalala #lgbt #youtube #polska #bekazprawakow #bekazprawakow Dodałem Beka z prawej i lewej, żeby było sprawiedliwie.

Ta osoba jest nieobliczalna, sami zresztą dobrze wiecie. Kiedyś ktoś poważnie ucierpi i będzie już a późno.
M.....o - To nie jest w ogóle normalne, co ten mężczyzna robi. Nagrywając pijaną osob...
  • 8
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Doprowadzenie do obcowania płciowego lub innych czynności seksualnych (inne czynności seksualne to np. całowanie lub dotykanie intymnych części ciała) podstępem to jest gwałt, ścigany z art. 197 kodeksu karnego:

Art. 197.

§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się
  • Odpowiedz
@R187: Czyli zgadzasz się z tym, że przekroczył pewne granice? Nie dość, że pokazał wizerunek tej osoby bez jej zgody, to jeszcze podstępem zmanipulował tę osobę, żeby doprowadzić obcowania płciowego.

W tym poście mam tylko i wyłącznie na myśli tego pijanego nieświadomego mężczyznę. W najgorszym wypadku może sobie coś zrobić, już nie wspominając o rodzinie i bliskich, którzy mogą to nagranie zobaczyć.
  • Odpowiedz
Czyli zgadzasz się z tym, że przekroczył pewne granice?


@Mr_Squno: Nie wiem, nie chcę nawet oglądać tego filmu, bo mi żenadometr wychodzi poza skalę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podałem tylko przepisy mające zastosowanie do tego, co opisałeś we wpisie.
  • Odpowiedz