Wpis z mikrobloga

#policja #konin #katowice
To ja chciałbym pozdrowić miłego policjanta z Katowic.
Młody idąc obok Spodka pomachał w kierunku radiowozu a policjant odwzajemnił się tym samym. Następnie włączył na chwilę sygnał świetlny i akustyczny oraz wyszedł się przywitać. Założył małemu czapkę i zaproponował zdjęcie przy radiowozie oraz pozwolił usiąść na fotelu kierowcy.
Sleepwalker - #policja #konin #katowice
To ja chciałbym pozdrowić miłego policjanta z...

źródło: comment_d07w2jJ193OTBu7DL1NnnNfqJjKMHyQO.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@varmiok: Ja nie pije akurat do jakiejś sytuacji z dyskusyjnym użyciem broni palnej, tylko do takich codziennych sytuacji jak np ta którą opisał OP. Miałem sporo styczności z policją i sporo z nich przebiegła w dobrej atmosferze, ale też kilkukrotnie w sytuacjach zupełnie neutralnych zetknąłem się z policjantami, którzy nie powinni pracować z ludźmi nawet na poczcie w okienku a co dopiero w mundurze.
  • Odpowiedz
  • 2
@Blahblahaa Oczywiście masz rację, jednak nie prześwietlisz dokładnie czlowieka. Nie zawsze da się sprawdzić czy jest uczciwy, czy nie wykorzysta swojej pozycji albo nie zadziała w afekcie.
  • Odpowiedz
@Sleepwalker: Jasne, wiadomo, ale mimo wszystko po to jest cała droga na szkolenie, oraz później samo pół roku szkółki, żeby zminimalizować ryzyko zaprzysiężenia nieodpowiedniej osoby. Może warto przyjrzeć się np szkoleniu itp. itd. Robić w Policji regularnie jakieś szkolenia z tzw. umiejętności miękkich itp. itd. Wiadomo - obecnie są braki kadrowe w policji i pewnie sito jest luźniejsze niestety.
U nas w Polsce policja nadal jest niestety dość mocno skojarzona z
  • Odpowiedz
@Sleepwalker: Kurła cały czas czekam żeby jakiś Krakowski Policjant zaproponował podobną akcję mojemu młodemu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Głupio mi podchodzić i samemu podpytywać bo wiadomo, że praca, #!$%@?, a tu jakiś matoł przychodzi żeby dziecko sobie podglądało :D.
  • Odpowiedz
@MZ23: ech chłopie, podpowiedzieć ci jak to zrobić? Masz dziecko i nie umiesz korzystać :D Podpuść młodego, że podejdziecie bliżej i żeby pomachał policjantowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i teraz dwie ścieżki: jak masz policjanta takiego jak we wpisie to w sumie już nic więcej nie musisz robić. Ale może być opcja, że policjant tylko odmacha i dalej nie będzie robił żadnej interakcji. Więc młody na ręce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MZ23: myślę że nikt nie będzie robił problemu a i chłopaki się ucieszą że nie są tylko #!$%@?ą psiarnią dla obywatela
  • Odpowiedz
@raceman: ... po czym zawiózł skute dziecko na komendę gdzie je przesłuchiwał przez kilka godzin z elementami waterboardingu i wyrywaniem paznokci. Gdy okazało się, że dziecko nic nie wie, zostało profilaktycznie spałowane i porzucone pod mostem.
  • Odpowiedz
@Sleepwalker: Ja kiedyś jechałem w nocy rowerem, i się ze mną duży radiowóz zrównał. Policjanci przez otwarte okno mi krzyknęli że mam fajną lampę w rowerze (na pełnej mocy jak długie w aucie xD). Jak mnie wyprzedzili to zamrugałem im stroboskopem, to odmrugnęli kogutem i pojechali ( )
  • Odpowiedz
@Wejszlo: To wiem, bardziej kwestia tego, że zazwyczaj jak przechodziłem obok to Panowie po prostu byli czymś zajęci, legitymowali itd ;).
  • Odpowiedz