Wpis z mikrobloga

#policja #konin #katowice
To ja chciałbym pozdrowić miłego policjanta z Katowic.
Młody idąc obok Spodka pomachał w kierunku radiowozu a policjant odwzajemnił się tym samym. Następnie włączył na chwilę sygnał świetlny i akustyczny oraz wyszedł się przywitać. Założył małemu czapkę i zaproponował zdjęcie przy radiowozie oraz pozwolił usiąść na fotelu kierowcy.
Sleepwalker - #policja #konin #katowice
To ja chciałbym pozdrowić miłego policjanta z...

źródło: comment_d07w2jJ193OTBu7DL1NnnNfqJjKMHyQO.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: niestety ale tacy tez sa potrzebni. Element z ktorym pracuja nie rozumie slow "dzien dobry" i "poprosze" a na pewno na nie nie zareaguje. Stosowanie przemocy i agresji nie zawsze jest zle. Zależy kto jak wykorzystuje i do czego swoją siłę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sleepwalker: mi ostatnio sprawdzili lampy, silnik, bagażnik, klakson po tym jak ruszyłem na światłach od razu do 50 na tempomacie i tak jechałem xd chcieli mi dać jeszcze mandacik za przekroczenie prędkości ale nie mogli udowodnić że przekroczyłem xD a szkoda bo i tak by im pokazało 50kmh
  • Odpowiedz
@Sleepwalker: Tylko ja mam wrażenie, że od kilku dni jesteśmy poddawani na vikop.ru ostrej propagandzie ocieplającej wizerunek milicji? Która zupełnie przypadkiem zbiegła się czasowo ze strzelaniem do jakiegoś Sebka gdzieś tam w jakimś wygwizdowie? I za każdym razem leci tyle plusów? A tak śmiejemy się z pasków w TVP...()
  • Odpowiedz
@Sleepwalker: jak bylem niewiele starszy od tego dziecka to policjant odwzajemnił mój uśmiech do niego słowami "skopać Ci ten uśmiech z twarzy"( ͡° ͜ʖ ͡°) no cóż w kolejnych latach niejednokrotnie panom policjantom się odwdzięczyłem za te jakże edukujące młode dziecko słowa. Hatfu
  • Odpowiedz