Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja już nie wiem czego chcą te lochy. Tinder jest aplikacją do ruchania, czy baby o tym nie wiedza? Umówiłem się wczoraj z taką 8/10, szczuplutka, ale z fajnym cyckiem. Nie miała w opisie żadnych ‚szukam męża, bez ons, fwb’. Zaprosiłem na randkę na miasto, nawet spoko się gadało, coś tam o sobie opowiadała, widać, ze zainteresowana. Minęło nam chyba ze cztery godziny caly wieczór, zapłaciłem za nas oboje (ale proponowała na pół). Jak wyszliśmy to mówię do niej, ze teraz przenosimy się do mnie to dokończymy wieczór miło hehe i chciałem ja pocałować. A ona mi #!$%@? Z LIŚCIA i sobie poszła, nawet słowa nie powiedziała. Wróciłem do domu sam, leżę i nie wiem co się #!$%@? właśnie. Laska usunęła pare, a nie wiem jak ma na nazwisko, żeby znaleźć ja na fb. Co jest z tymi laskami teraz.. Jestem za mało chadem? Spotkanie było całkowicie normalne, gadało się naprawdę ok. #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 67
  • Odpowiedz
najpierw trzeba bylo pocalowac bez zbednej gadki a potem zastosowac seksualne droczenie i wyjechac z kawo u ciebie i bylby kąt rozwarty-pozdrawiam Tadeusz Drozda
  • Odpowiedz
@otylygrubas: Najpierw to trzeba zbudować jej względne poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a na jakiś pocałunek to musi być odpowiedni moment i klimat. Życie to nie są jakieś Simsy, że jak jej się wskaźnik napełni do 90, to nad głową się pokazuje serduszko i od razu kolejkujesz ruchanie :D
  • Odpowiedz
Tinder jest aplikacją do ruchania, czy baby o tym nie wiedza?


Nie każda laska go tak traktuje. Powinien być to obszar do ustalenia podczas rozmowy, po #!$%@? laska z którą gadasz tam jest. To że Ci vikopki mówią że jest to apka do ruchable, wcale nie oznacza że wszystkie są tam tylko dla bzykania bo z założenia Tinder jest apka randkową
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Pozorny wybór jest wtedy, kiedy zamawiasz dla niej taksówkę i proponujesz że może sobie jechać do domu, ale możesz jej też pokazać jak mieszkasz i pojedziecie razem do ciebie. Nie jesteś nachalny, nie wyglądasz na desperata, traktujesz ją jak damę i dajesz jej możliwość zdecydowania co chce zrobić. Jeśli randka była udana, to w większości przypadków pojedzie z tobą. Low risk - high reward. Nawet jeśli okaże się cnotką, to
  • Odpowiedz
@steppenwolf90

przeciętny, normalny z wyglądu facet to raczej musi traktować tindera tak, że musi zaprosić na parę randek, postarać się


No nie wiem jak Ty sobie to wyobrażasz, ale tak wygląda normalne, poznawanie siebie osób które planują że sobą zbudować jakiś związek - randkowanie i pokazywanie się jako ta osoba wartościowa.

Jezeli chodzi o zwykle bzykniecie, to nie - Chad znajdzie laske co leci tylko na chadów. Przeciętniak znajdzie laske której coś
  • Odpowiedz