Wpis z mikrobloga

Nie winszuje famemmauk pewnej porażki jak większość tutaj, ale uważam że od strony promocji podchodzą do tego zdecydowanie źle. Argumenty że rynek UK jest inny, a niskim zasięgami w porównaniu do liczby followersów nie trzeba się przejmować, uważam za czyste farmazony. Za granicą wręcz bardziej zwracają uwagę na obecne zasięgi, a każda gwiazdę której sława przeminęła nagminnie nazywają „irrelevant”, a sama gala nie ma żadnej rozpoznawalności ani marki w UK bo organizują ja polaczki. Liczę że ekipa która się wzięła za organizacje jak i zestawienie walk zrobiła to z głową (bo nie oszukujmy się, żaden wykopek nie jest w stanie obiektywnie ocenić realnej atrakcyjności tych walk i konfliktów nie bd wtajemniczony w całkowitej realia ich popkultury) aby walki były jak najbardziej ciekawe i kontrowersyjne. Bo podstawa famemma zawsze była kontrowersja i materiały wręcz skrajnie patologiczne (daniel magical, godlewska vs linkiewicz). I tak śmiejecie się wszyscy z WG (słusznie bo wyszedł na jeszcze większego prostaka i kretyna niz zwykle XD), ale mimo wszystko te jego nieogarnięte dukanie jak i dymy stworzone przez blondyna, wg mnie najbardziej nakręcają promocyjnie ta gale. Czy famemmauk bd miało prawo bytu dowiem się po samej gali i poziomie widowiska jakie dostarczą. Bez odpowiedniego wysokiego poziomu realizacji, konfliktów jak i samego poziomu sportowego nie mam mowy aby angielski widz był zadowolny jak pamięta niedawne 2 walki KSI vs Logan Paul i widowisko związane z nimi. Zbudowanie solidnej marki i zaciekawienie nią ludźmi w UK bd niewiarygodnie trudniejsze niż w Polsce, a margines błędu o wiele mniejszy.
#famemma
  • 4
@Andrzejmolotow: moim zdaniem muszą działać szybko bo za chwilę pojawi się w UK rodzima organizacja Celebrity-MMA , która wie co i jak, kto z kim i po co. A jak na wyspach się przyjmie to zaraz będą kolejne w kolejnych krajach. Na razie wygląda na to, że powierzyli organizacje Fame MMA UK nie tym osobom co trzeba.
@yanush: W Anglii rynek walk (głównie pomiędzy jupiterami) jest już na bardzo wysokim poziomie. Mieliśmy pierwsza gale KSI vs Weller i 2 gale KSI vs Paul gdzie każda z nich stała na wysokim poziomie, może poza ostatnia ze względu na pomieszanie profesjonalnego boksu z youtuberami. Jedyna szansa właśnie w kontrowersji lub formule MMA, bo w PL duży wpływ miała zerowa konkurencja i potrzeba rynku.