Wpis z mikrobloga

Ha no to witaj w klubie, tez dostałem dzisiaj ( ͡º ͜ʖ͡º) a ciekawe to jest bardzo bo generalnie na ten numer nie dostaje nigdy żadnego spamu, więc albo faktycznie randomem puścili albo jakaś nowa baza wyciekła...
Odpisali - w nagłówku pełne dane Pepsi :) Nawet miejscowość Purchase pod Nowym Jorkiem przetłumaczono jako "Zakup" - brawo, pełna personalizacja scam-maila dla Polaków :)

Międzynarodowa firma Pepsi
Siedziba Administracyjna Stanów Zjednoczonych Ameryki,
700 Anderson Hill Road, Zakup, Nowy Jork 10577-1401,
Stany Zjednoczone Ameryki

Sam język polski już nie tak doskonały...
"Zachowaj swoją wygraną, a wszystkie twoje wygrane dane będą ściśle poufne, dopóki twoje środki nie zostaną pomyślnie przesłane do Ciebie,
@Jin: Jestem na tropie.

Dostałem już certyfikat swojej nagrody! Oraz namiar do banku City State Bank of Texas Inc. który będzie przelewał moją prawie bańkę EUR! www.citystatestx.com - seems legit?

"Wreszcie, Bank wymaga, aby uzyskać oświadczenie o oświadczeniach, w celu zalegalizowania i poświadczenia roszczenia w inny sposób, aby umożliwić im zainicjowanie przelewu środków na wskazane konto bankowe zgodnie z międzynarodową ustawą dotyczącą przekazów pieniężnych w Stanach Zjednoczonych Ameryki."

Poza kompletem danych
@Jin: jestem pewien, że doktor Lukas trzyma także dla Ciebie, starczy na nas dwóch! Tylko napisz do niego - strasznie miły człowiek :) "Twój w służbie" się podpisał ostatnio.

Ale ad rem. Papuga nie wspomniał słowem o ustawie, pomimo dwukrotnej mojej prośby. Przysłał za to wniosek do wypełnienia, który posłużyć ma w tym banku w Texasie jako zgoda na przelew... czy jakoś tak (bez tej ustawy poruszam się jak dziecko we
@Jin: Aby jakoś zamknąć klamrą ten wątek - czas na zakończenie! Grande finale!

Pan prawnik trochę pomęczył się z moimi danymi, ale w końcu upchał je w photoshopie na tym wniosku. Potem przyszła wisienka na torcie, czyli nasze zmagania z moim "przelewem". Najpierw przeczołgałem pana papugę aby powyliczał mi co do groszy (ile te 950 EUR to będzie w PLN), bo w banku przecież muszę zrobić przelew w PLN.

Potem kazałem