Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy mam problem, ogólnie byłem #przegryw przez wiele lat, ale spotkałem loszke 7/10 na 18lvl ja 21lvl, na pierwszej randce było całkiem przyjemnie, rozmowa się kleiła, więc 2 randka była tylko formalnością no i wziąłem ją na spacer, chwyciłem za rękę i tak sobie chodziliśmy i gadaliśmy, później siedzieliśmy w parku przytuleni, od słowa do słowa i jakoś wyszło na to że później niosłem ja z 30m na rękach xD No i wszystko fajnie, na koniec na dworcu dałem jej tego słynnego całusa, co ją trochę oszołomiło ale później się pożegnaliśmy i git, ale tu jest problem, bo nie wiem czy ona jest w ogóle zainteresowana xD Jak się spotykałem ze starszymi od niej to raczej były bardziej otwarte w sferze intymnej, w sensie nie kończyło się na całusie tylko na lizanku, no i inne dziewczyny zazwyczaj pisały pierwsze wiadomości, a ta pierwsza napisała do mnie dosłownie 2 razy.
Bardzo się ona podoba dla mnie, ale nie wiem czy warto dalej w to inwestować, bo ona nawet na komplementy jakoś nie odpowiada tylko widać że jest zawstydzona jak jej mówisz że jest ładna czy że ma piękne włosy, z tego co wiem od znajomej to nigdy nie miała chłopaka i być może jest jeszcze nietykana, ale nie wiem czy to ją tlumaczy, nk się wypowie jakiś ekspert albo ekspertka od związków.
No i co mirasy robić dalej, zaprosić na kolejne spotkanie do np. aquaparku albo na rolki?

#randkujzwykopem #pytanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
  • Odpowiedz
Jak ma lvl 18 i nie miała chłopaka to normalne że może być nieśmiała, nie ma się co spieszyć. Starsze są bardziej otwarte, bo a) lizały się częściej niż młode b) licznik im tyka i mogą się stresować że jeszcze nikogo nie mają na dłużej c) mają bardziej #!$%@?. Krok po kroczku, Mirasku. Chce iść na kolejne randki? To znaczy że jest zainteresowana. Najważniejsze to nic na siłę, jak oszołomiłeś ją pierwszym
  • Odpowiedz