Wpis z mikrobloga

Kto jest największym trolem na tagu #przegryw?

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus czyli"przegryw" będący dziewczyną
@anonanonimowy321 czyli "przegryw" który ma ponad setkę par na tinderze z laskami typu "płodna julka"
@GreatMajster "przegryw" co zaliczył seksy z dwiema nastkami, ostatnio z tindera na pierwszym spotkaniu
@BloodyMassacre26 bez komentarza.

Następną ankietą będzie wybranie stosownej kary dla największego z nich. To znaczy spalenie na stosie, ukrzyżowanie, albo upieczenie w mikrofalówce. Inne pomysły do ankiety dawajcie w komentarzach.

Kto jest największym trolem na tagu

  • pancerna_piesc_dzieciatka_jezus 12.7% (9)
  • anonanonimowy321 5.6% (4)
  • GreatMajster 43.7% (31)
  • BloodyMasacre26 38.0% (27)

Oddanych głosów: 71

  • 19
@BloodyMassacre26: Nikogo nie zdradziłem, p0lko - nie potrafiłbym w przeciwieństwie do ciebie i większości różowych.
Zostawiłem tamtą dziewczynę z 3 powodów(za duża odległość między nami + nastąpiło ochłodzenie relacji + dziewczyna przestała mieć ochotę). I były jedynie segzy oralne z tą pierwszą, więc ciężko byłoby powiedzieć w ogóle, że ją "zaliczyłem".
Dopiero 2 dni po zakończeniu relacji miałem segzy z tindera z tą drugą Julką.
dziewczyna przestała mieć ochotę). I były jedynie segzy oralne z tą pierwszą, więc ciężko byłoby powiedzieć w ogóle, że ją "zaliczyłem".

Dopiero 2 dni po zakończeniu relacji miałem segzy z tindera z tą drugą Julką.


@GreatMajster:

czyli okłamywałeś dziewczyne byle by mieć seks xD
Boże, jacy wy przegrywy jesteście niedorobieni xD
Trafia sie związek - #!$%@?, #!$%@? to, bo nie ruchałem do 20 roku zycia wiec wole nadrobic, kij z miloscią,