Wpis z mikrobloga

  • 0
@HansLanda88 pół dawki czego, pol dawki Viagry to 50mg, tabletka mensil ma 25mg. Wiem co to priapism, bardziej się boję że np zemdleje i będzie musiała wzywać karetkę, dlatego chętnie wyslucham wrażeń użytkowników jak reagowalo ciało na 25mg poza konarem. Pytanie brzmi też, na ile przed to zjeść.
  • Odpowiedz
@Ha1rless: Nie, tylko chodziło mi ze po dwóch godzinach od zażycia wszystko wraca do normy, prawidłowe funkcjonowanie organizmu, koncentracja itd. Można jechać samochodem i normalnie funkcjonować.
  • Odpowiedz
  • 0
@FeyNiX no właśnie czytałem, tu jest godzina przed, ale już znalazłem opinie w internecie, że działa po 15 min i wcale nie 5h tylko jakieś 2-3
  • Odpowiedz
@Ha1rless: Bo nikt nie rucha 5h tylko chwile wiec z przerwami te 2h lekko wystarczy.

Po tych dwóch trzech godzinach stan wraca do zdrowia i nie upośledza tak koncentracji wiec spokojnie można funkcjonować i prowadzić samochód.

Zreszta nawet bez specyfików to jak skończysz ruchac trzeba chwile odpocząć bo człowiek zaspany i spać się chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@FeyNiX czyli wychodzi na to, że muszę walnąć to jak wyczuje że zbliżają się seksy pod pretekstem kibelka a nie np nim wejdę do niej do domu
  • Odpowiedz