Wpis z mikrobloga

Jestem daleki od wydawania opinii czy zawinił policjant czy zastrzelony, ale zastanawia mnie tylko jedno, czemu takie akcje ZAWSZE przytrafiają się akurat takiemu pokrojowi ludzi? Czemu nigdy nie słyszy się o zastrzelonym uciekającym studencie psychologii czy jakimś korposzczurze? Zawsze są to osoby z nizin społecznych.

#konin #stonoga #policja
  • 61
  • Odpowiedz
@co_ty_nakrecasz: Czemu pokazuje jego zdjęcie jako dzieciaka? Taka sama taktyka jak z tym Trwamjem Marcinem murzynem co go ochroniarz latynos odstrzelił jak rzekomo szedł po skittlesy, tez pokazywali jego zdjęcia z dzieciństwa, a w rzeczywistości był to już dorosły patus.
  • Odpowiedz
@wuut #!$%@? Mirek z jakich nizin społecznych? Ja jestem z takich nizin, pochodzę z konkretnego zadupia gdzie alkoholizm zabija 30% mężczyzn, zakładów pracy w okolicy całe nic i jeździ jeden autobus dziennie do najbliższego miasta 35 km. Nikt nie został zabity przez policjanta a czasami bójki pod sklepem są i to nie jakieś pranki, drobne kradzieże i #!$%@?, policja co weekend zawijała moich kolegów na przesłuchania.
  • Odpowiedz
  • 26
@wuut ja też mam tę sprawę głęboko gdzieś ale nigdy bym nie uciekała przed policją i to chyba kluczowe, jak ktoś jest normalny i wychowany w normalnej społeczności to nie #!$%@? przed policjantem nawet jak nabroił...
  • Odpowiedz
@wuut: A czy myslisz ze komuś z wyżyn coś grozi? XD Mam kolege z gimnazjum ktorego ojciec jest milionerem i ma fabryke produkujaca czesci dla porsche, 3-4lata temu nacpany i pijany zabil babe na pasach i co? 0 Odpowiedzialnosci, bo ma plecy jak stodola.
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty () no mój dzielnicowy to szczególnie taki wiesz, wysoki, jeszcze młody :D
A poważnie to wychodzę z założenia że kulturka z panem policjantem, bez świętowania to może i mandatu się uniknie za ładny usmiech
  • Odpowiedz