Wpis z mikrobloga


Czternasta. Nareszcie. Jeszcze tylko pół godziny i skończy się ta #!$%@? szkoła. Znowu koledzy mi kebaba zrobili z plecaka. Myślą że są fajni. Nienawidzę ich. Już nie mogę doczekać się aż włączę komputer, wejdę na tag #kononowicz na Wykopie i zacznę oglądać nagie zdjęcia rudego geja. Za każdym razem gdy ktoś o nim wspomni na Wykopie chwalę się, że mam takie obrazki i z ogromną przyjemnością je udostępniam innym. Oczywiście za każdym razem piszę "ohyda" albo "ta kreatura ma ogromny odwłok" by nie wyjść na jakiegoś geja który lubi grubych miśków. Jest tam też inny misiek którego lubię, ale niestety nie wrzuca swoich nagich fotek. Może kiedyś, ale nie dzisiaj. Czuję podniecenie. #!$%@?, nie teraz! Jestem w szkole, jeszcze ta durna nauczycielka zobaczy i pałę mi postawi czy coś. Próbuję sobie wyobrazić ją nago by mi przeszło. Uff, udało się. Schyliła się przede mną i spojrzała na mnie wymowną miną. W tej chwili parsknąłem jej centralnie w mordę bo przypomniał mi się Konon myjący swoje cycki w dmuchanym basenie wiosną 2017 roku. XD To były czasy. XD Zajęcia się skończyły szybciej niż myślałem. Już biegnę do domu, rozbieram się do samych gaci bo gorąco, odrywam całkowicie metkę cottonworldsów bo i tak już trzyma się na ostatniej nitce i jazda. XD W lewej ręce trzymam penis a w prawej myszkę. XD Staram się robić wszystko co mogę by się przypodobać miejscowym tagowiczom, oczywiście po najniższej linii oporu: OJEJ LATEKS GEJ 3 ZŁOTE. Każdy mój post otrzymuje średnio po 10 plusów, #!$%@?! Ale jestem zajebisty! KIEDY LAJT?! FIODOR UFAM DLA CIEBIE.
#walex #muremzawalentym #pasta
  • 3