Wpis z mikrobloga

ktoś mi powie czemu jest taki hejt na srawka? serio pytam bo nie śledziłem bardzo uniwersum za jego kadencji, z przewinień to wiem że nagrywał ich z ukrycia no ale fiodor też to robi a jego tu uwielbiają, dodatkowo jak major rozmawiał z bogiem w zimie to zignorował to i kazał mu tam zostać, no i prawdopodobnie on ustawiał miniaturki i tytuły strusia bo wydawały się zbyt sztuczne, co jeszcze?
#kononowicz #patostreamy
  • 11
@Allbis: pomijając jego manipulacje, kłamstwa i zbędną ingerencję w Szkolną - Srawek to pozbawiony kultury cham i atencjusz, który przyniósł wszystkim polakom wstyd robiąc chlew w niemczech - po czym miał czelność wracać i nadal się puszyć jaki to on nie jutuber redaktor.
Frajer bez godności i oszust wpychający się tam gdzie nikt go nie chce.
@prawda_w_moskwie: nie chcę tu go bronić ale, raczej się nie puszył bo długo się tam kręcił anonimowo a jak wspominano o nim kazał mówić do siebie innym imieniem, marian chyba? no i przecież każdy redaktor szkolnej to patologia mniejsza czy większa poprostu myślałem że srawek #!$%@?ł coś naprawdę grubego
@Allbis: Pogarda, jaką wzbudza wśród znacznej części społeczności to wynik wielomiesięcznych procesów, a nie konkretnego #!$%@? - ale dla każdego szanującego się człowieka cyrk w Niemczech takim #!$%@? właśnie był. Trzeba wiedzieć kiedy przestać.