Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Książek raczej mało (właśnie chciałbym więcej bo mógłbym sobie szybko coś darmowego ściągnąć i poczytać w wolnej chwili) ale za to w internecie mnóstwo artykułów zostawiam sobie "na później" i nie wracam do nich bo nie chce mi się tego czytać na komputerze.
@noisy: Zastanawiam się czy kupić czy sobie darować.

Ostatnio bardzo mało czytam książek a podczas czytania denerwuje mnie to, że trzeba trzymać 100 już przeczytanych kartek, co jest wyjątkowo niewygodne kiedy na przykład leżę na boku. Chciałbym zacząć więcej czytać, również po angielsku. Mam tysiące artykułów i do śniadania mógłbym je na kindlu czytać. Potem do szkoły, notatki a przede wszystkim książki. Mam je w formacie pdf a kindle jest lżejszy
@vteq: nie 600zł, tylko ok 400zł bo za tyle da się mniej więcej kupić najtańszego Classica. Jeżeli chodzi o artykułu, to jeżeli masz na myśli artykuły ze stron internetowych, to generalnie rzecz biorac będziesz zachwycony możliwością bezprzedowowego wysyłana artykułów z przeglądarki na Kinle, czyli SendToKindle. PDFy nie są najlepszym formatem na Kindle'a, jednakże w większości można sobie z nimi poradzić np. robiąc jednorazową błyskawiczną konwersje dokumentu. Jeżeli chodzi o liczbe tytułów
@noisy: Podepne się bo obecnie zastanawiam się nad kupnem czytnika tylko nie wiem który wybrać. Do tej pory miałem styczność tylko z kindle classic, raczej bez zastrzeżeń. Obecnie na allegro z godnych uwagi widzę jeszcze toucha i nook'a, za nookiem według mnie przemawia to, że jest na androidzie i można go zrootować, wgrać często używane aplikacje. To z kolei może prowadzić do siedzenia w necie, a nie czytania książek poza tym