Wpis z mikrobloga

@krykoz: faktycznie, nie wiem czemu ale myślałem że będzie to trudniejsze do znalezienia... Nie znalazłem jednak gry z dzieciństwa której szukałem. Pewnie była w jakimś pc formacie czy jakimś innym czasopiśmie którego nie pamiętam
  • Odpowiedz
@krykoz: swoją drogą trochę zaskakujące jak pamięć wybiórczo działa. Byłem pod wrazeniem że te gry były lepsze jakosciowo, tj pamiętałem Shogo, Fallouty, GTA i inne hiciory, a zupełnie nie pamiętałem że każdy z tych hiciorów był poprzedzony miesiącem albo dwoma z jakimś g**.

Btw nigdzie na liście nie widzę tej gry ale jestem pewny że w któryms numerze dołączony był F-18?
  • Odpowiedz
@krykoz: była to gra logiczna 3d, chodziło się gościem podobnym do Indiany Jonesa po takich płytkach lewitujących wysoko nad ziemią, i trzeba było dojść do końca poziomu. Z charakterystycznych rzeczy to pamiętam jeszcze że były duże kolorowe ślimaki zagradzające drogę, przyciski które "odblokowywały" drogę z tych ślimaków i złote posążki. Chyba nigdy tego nie znajdę bo gra najwidoczniej nie była zbyt popularna
  • Odpowiedz