Wpis z mikrobloga

Jest Moc :)

Pograłem z 5h, widziałem na razie 2 planety + lokację startową i bawię się świetnie.
Normalnie nie trawię gatunku soulslike, tu wszystko jest tak zbalansowane że jak ginę to wiem dlaczego i chcę jeszcze. Miałem już swój 'git good moment' z Oggdo Boggo i wychodzi że może będę miał cierpliwość to nauki taktyk i kombinowania przy bossach.

Od strony optymalizacji jest ok. Mój komp (9900K, 1080ti) pozwala na w miarę stabilne 75-90fps w 2k, max jakość. Pierwsza lokacja jest lepiej zoptymalizowana (>100fps), w cutscenach potrafi być 60fps.

Za to od strony IO widać że gra jest przygotowana na następna generację i działanie z PCIe 4.0 NVME. Z dyskiem PCIe3.0 x4 widać kiedy doładowuje assety a robi to dość często. Gra albo chrupie albo zatrzymuje się na 1-2s.

#fallenorder #jedithefallenorder #pcmasterrace
  • 6
@keton22: > Za to od strony IO widać że gra jest przygotowana na następna generację i działanie z PCIe 4.0 NVME. Z dyskiem PCIe3.0 x4 widać kiedy doładowuje assety a robi to dość często. Gra albo chrupie albo zatrzymuje się na 1-2s.

Co?
Przecież gra jest na PS4 i XONE i nie powiedziane, że będzie na Next Gen. Poza tym nigdzie na gameplayach nie widzę aż takiej liczby assetów, żeby wymagało