Wpis z mikrobloga

Nie wstyd ci głosować na te głupie szury? Masz 13 lat...?
Krzywa Laffera to bujda na resorach, a w Danii jest dobrobyt, bo mają wysokie podatki. I wszyscy na rowerach jeżdżą.

źródło

To nie pierwszy test, w którym wolnościowcy wypadają bardzo korzystnie. W 2004 roku w Narodowym Teście Inteligencji także wygrali wyborcy wolnościowego ugrupowania Janusza Korwin-Mikkego czyli Unii Polityki Realnej. UPRowcy wypadli jako najinteligentniejszą grupa wyborców w Polsce.

Narodowy Test IQ 2004, średnie IQ elektoratów:

UPR – 100,2

PO – 97,5

PiS – 95,2

apolityczni – 93,0

SLD – 92,4

LPR – 91,6

PSL – 90,0

Samoobrona – 88,3


Cały raport FOR

#konfederacja #neuropa #4konserwy #korwin #wolnosc #upr #polityka
Dutch - Nie wstyd ci głosować na te głupie szury? Masz 13 lat...?
Krzywa Laffera to ...

źródło: comment_yI0wkWmTjXtxiuyBjX3hDKpN89yApwjY.jpg

Pobierz
  • 26
@rorf46:
Znaczy, zgodzę się że pewnie wyborcy hardkorowych nacjoli średnie IQ zaniżają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie sądzę by zmieniła się kolejność na liście.
nie wiem jak ma się do tego inteligencja ale na Konfederacje głosowali raczej ludzie, którzy interesują się i mają jakieś pojęcie o sprawach gospodarczych. Wyborcy innych partii generalnie mają to w piździe w większym lub mniejszym stopniu i bardziej zajmuje ich inba o aborcje czy jakieś inne "emocjonujące" tematy


@LibertyPrime: Dość ryzykowna teza. Konfederacja mocno cisnęła (i nadal ciśnie) wątki ideologiczne a bez przyczyny tego nie robi, więc tutaj dopatrywałbym się
Dość ryzykowna teza. Konfederacja mocno cisnęła (i nadal ciśnie) wątki ideologiczne a bez przyczyny tego nie robi, więc tutaj dopatrywałbym się przyczyn sukcesu wyborczego.


@mnik1: Oczywiście, ale nie tak bardzo jakby mogli, szczególnie w kampanii. Tam, szczególnie pod koniec był większy nacisk na kwestie podatkowo, co niejako narzuciło PIS swoim wyskokiem z płaca minimalną. Zresztą to była chyba jedyna partia, która poruszyła kwestie podatkowe w kampanii, a już na pewno jedyna
@LibertyPrime: Nie zapominajmy też o tych "genialnych" pomysłach PiS, w rodzaju podwyżki minimalnej czy wypłaty szesnastej emerytury. Liczyli chyba na to że znowu wszyscy łykną te zapowiedzi i będzie wspaniale, a tu nie dość że mega #!$%@? wśród prywaciarzy, to jeszcze spory opór ze strony choćby właśnie Konfy. Więcej na tym stracili niż zyskali, takie wrażenie odnoszę.

Zresztą, ja tam nigdy nie ukrywałem że choć Korwina nie lubię, tak jego obecność
@Dutch: nie wiem jak ma się do tego inteligencja ale na Konfederacje głosowali raczej ludzie, którzy interesują się i mają jakieś pojęcie o sprawach gospodarczych. Wyborcy innych partii generalnie mają to w piździe w większym lub mniejszym stopniu i bardziej zajmuje ich inba o aborcje czy jakieś inne "emocjonujące" tematy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LibertyPrime Albo są szurami czy innymi antyszepionkowcami. Konfederacja to dziwny twór.