Wpis z mikrobloga

@alxnr: Nie rozumiem za bardzo z kogo wyśmiewa się ten mem. Mnie szczerze mówiąc trochę irytują "stuprocentowi" warszawiacy (często dopiero od jednego pokolenia), którzy z jakiegoś powodu uważają się za lepszych od przyjezdnych. Jakby urodzenie w Warszawie sprawiało, że są bardziej inteligentni, lepiej wychowani czy że mają szersze horyzonty. Mimo że wielu z nich poza Warszawą było może na wakacjach w Egipcie i wycieczce szkolnej do Krakowa i na tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mojemacki: ciekawe #!$%@? zawsze jak sie ktos z kims umawia w sobote to jest sformulowanie "co robisz w weekend?" Od zawsze i bede sie tego trzymac lol zaden wykopowy ekspert nie wplynie na moje zycie xD
  • Odpowiedz
@Carguy: słuchaj wieśniaku, week to tydzień z angielskiego. Sobota i niedziela to weekend czyli z angielskiego week-end, koniec tygodnia xD
Mój paździerz jest czysty
BTW o #!$%@? ci z tą warszawą chodzi?
  • Odpowiedz
  • 3
@janeeyrie ale to beka jest właśnie z tych co na siłę chcą być z warsiafy, zadzierają nosa itd. A tak naprawdę są z Pierlejewa Dolnego czy innego Pćimia Dolnego
  • Odpowiedz
  • 0
@janeeyrie nikt nie pisze o rodowitych Warszawiakach ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko o tych co widzą urodzenie w stolicy jako jakiś mega przywilej i próbują na siłę być lepsi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mojemacki: to jest tak #!$%@? i maly szczegol ze tylko tu sie ludzie #!$%@? do tego pod wpisem o laskach wyjezdzajacych z miasta do rodziny xD mi i jak i wielu ludziom to roznicy nie robi
  • Odpowiedz