Wpis z mikrobloga

  • 133
@luxkms78 ale z tymi skarpetami to tragedia. Jeszcze ostatnio poszedłem na stoisko odzieżowe z skarpetami w Tesco, a tam nie ma skarpet normalnej długości ( takich za kostkę). Są albo te stopki czy jak to się zwie, albo takie do pół łydki
  • Odpowiedz
@PyszneBuleczki: https://joemonster.org/art/32455

"[...]Czy słyszeliście, aby ktoś darzył szczególną niechęcią rzecz tak neutralną jak skarpetki? No, to już usłyszeliście. Albert Einstein stracił cierpliwość do tej garderoby już w młodości. Z jakiegoś powodu wszystkie jego skarpetki zawsze szybko łapały dziury, co doprowadzało uczonego do szewskiej pasji. Pewnego dnia postanowił raz na zawsze problemu się pozbyć i po prostu na zawsze zrezygnował z ich noszenia.[...]"
  • Odpowiedz
@bunkrowniema
@PyszneBuleczki
Ja kupuje z Decathlona 100 taka nazwą i długie to są idealne. Dodatkowo są z froty jakby noga mi się nie poci, nie śmierdzi z tym miałem problem kiedyś. Plus że są z froty to zmienia kolor, zrobią się sztywniejsze, ale nie podarły się żadne a mam ze 5 lat.
  • Odpowiedz
@luxkms78: Co do tego "80% ludzi to debile" to zabawne że z 90% ludzi uważa, że 90% ludzi jest głupszych od niego. Jak mi ktoś w rozmowie wyjeżdża z takim elitaryzmem to spokojnie zakładam, że to intelektualny przeciętniak próbujący uchodzić za mądrego.
  • Odpowiedz