Wpis z mikrobloga

Predzej zebrak wywali ten koment niz 8 reklam w filmie i ,,dej 1 zl, nie badz zyla"

3000 zl to dopiero poczatek xD #mgrzygadlo w stosunku do ciebie woli sie pobrudzic, ogarnac to i owo przy autach (w ogole wychodzi z domu).

Ty zaraz zaczniesz robic zbiorki na rejestracje, OC, badanie techniczne, wymiane czesci, paliwo, opony itp. Dodajmy parkomaty czy wynajem garazu. Tak psze pana to sa podstawowe rzeczy, a nie urojenia.

Bedziesz jeczal ,,bo kazali mi biegac od pani do pani, aby jakies papiery zalatwiac. Przeciez to chore bo ja myslalem, ze kupia mi ludzie z internetu samochod i brum brum po miastach bede jezdzil szukac retro"

Skonczy sie tak, ze z wielkich marzen zostana tylko mandaty, ,,czule gesty" z innymi uczestnikami ruchu oraz zwalanie jak #dsp ze to wina wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#axeliocontent #polskidarksydephil
BananowyKochanek - Predzej zebrak wywali ten koment niz 8 reklam w filmie i ,,dej 1 z...

źródło: comment_gWqHJvrZpqDmyRoNOTqpoTwDBtoGwMGj.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@acctim: Ty ja tak samo ot dzban do posmiania sie ale od pewnego momentu (ma hajs z reklam i allegro, a ten dalej jeczy aby mu na konto przelew robic) juz wkurza. Dobra brakuje mu ,,troche drobnych" ok niech juz robi zbiorke. No ale kurde jak on to wczoraj gadal na koniec (patrzylem co tam dostal i tam sa rzeczy co wartosc maja) ,,mnie na niego stac
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: ja juz nawet nie ogladam (sugerowanie ze ogladalem, wieki temu kiedy byl pegazus), kazdy ten lajt to to samo, lami w jakas gre to zerkne ze 3 razy w co gra wlaczajac w losowym momencie a potem cos gada do siebie przez 2 polowe to wylaczam xD
jakis deal maja, moze to kupuje na sunday markecie tyle ze ceny poszly na pewno w gore, moze ps2 juz tanie jest ale nie tak tanie, no to juz jego problem czy to sie oplaca bo wysylka tyle jest warta co ten towar, moze mu jakis polak to wozi za darmo. kiedy ja chcialem wyslac paczke to okazalo sie ze nie oplaca mi sie zupelnie wysylanie malych paczek bo praktycznie w tej samej cenie jest jedna wielka.

nie wiem jakie straty, wiem ze barany to kupuja zamiast piracic takze jakis zysk pewnie bedzie tyle ze rynek raczej jest nasycony no to ile to niby moze miec zysku bezrobotny kuc z tego xD

az mnie ciekawi ile moze kosztowac np ps2 skoro https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_nkw=ps2&_sacat=139971&rt=nc&LH_ItemCondition=3000 nie kosztuja jakas specjalnie tanio, ja wiem ze to ebay ale nie wiem czy mozna kupic taniej niz £10 za konsole skoro nawet cex https://uk.webuy.com/search?categoryIds=402 placi za dziajaca ps2 np £17.00? no sporo, sam kupowalem gdzies za
  • Odpowiedz
@acctim: ,,ale to zajmuje mnostwo czasu tak jezdzic" no zobaczymy jak kupi poldka, bo gada, ze bedzie latal wszedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uszkodzone czy nie, zmontujesz kilka w jedna albo na czesci puscisz to cos tam kasa jest.

I cyk juz 50 % wartosc w dol za takie trzymanie. Jeczal, ze plyty luzem lataja, a sam je szoruje lub rzuca pokrowcem oraz macha
BananowyKochanek - @acctim: ,,ale to zajmuje mnostwo czasu tak jezdzic_" no zobaczymy...

źródło: comment_EEfcKBm9Ll8wpUX9ID6iAHNnve7TPtpD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz