Wpis z mikrobloga

Wiele osób pisze, że Marlena to nimfomanka, niewyżyta seksualnie typiara itp, ale w tym przypadku trzeba stanąć w jej obronie. Każda 24 latka lubi seks i chce się ruchać ze swoim chłopakiem, a ona nie miała bolca od dawna, wszyscy przecież dobrze o tym wiemy, znamy zapał i możliwości Prezesa w tym temacie( ͡° ͜ʖ ͡°) nienormalne w jej przypadku jest to, w jaki sposób ona żebra o seks(ʘʘ) w obrzydliwy sposób pieprzy o tym smaczku na robaczka, lepi się do Rafatusa (dosłownie LEPI, bo się brudasy nie myją), namawia go publicznie na strimie i jedyną możliwością dla niej, żeby do czegoś doszło, to nakłonić Prezesa na ShowUp. Normalna para 24 latków mieszkających razem uprawia seks praktycznie codziennie, no ale normalna para 24 latków ma bieżącą wodę i może dbać o higienę, nie ma problemów z erekcją i połowa takiej normalnej pary nie brzydzi się tą drugą połową( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet normalna para pospolitych patusów tak nie żyje jak para prezesowska, oni są już na poziomie meneli. #rafatus #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak mialem 24 lata to w weekend ruchałem czasem i po 8 razy. Jej potrzeby mnie nie dziwią. :)
  • Odpowiedz
@weroniiiq: Weeeź, nie chciałem znowu oglądać tego potwora, to obrzydliwe( ͡° ʖ̯ ͡°) ona nawet nie jest świadoma swoich wad, uważa się pewnie za piękność, ale ja nie pisałem o jej wyglądzie, tylko o potrzebach, bo one są dość normalne, problemem jest to, w jaki sposób się domaga ich spełnienia. A Rafatusowi się kompletnie nie dziwię, że nie chce jej tykać, a całuje ją tylko wtedy,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Takjakos2012: @sawapawa: @GLVZ: przecież się bzykaja po za streamem. Marlenka się wygadala. To że Marlenka ma większe potrzeby to po prostu mówi o tym by Rafatusa przy ludziach nakłonić a on jest na nie bo wróci może do Agnes czy coś i nie chce by ta czy inna to widziała
  • Odpowiedz
@Takjakos2012: nie zgodzę się z Tobą. Marlena jest współuzależniona - klasyczny przypadek. Zrobi wszystko co prezes jej każe żeby tylko jej nie odrzucil. Ciągle próby namawiania go na seks wiążą się z tym, że ona myśli, iż to pozwoli nawiązać im bliższa więź i on jej dzięki temu nie zostawi. Ostatnio po akcji z Agnes wspominała, że będą robić dziecko - pali jej się grunt pod nogami więc włączyła się
  • Odpowiedz
@Dolores12345: Ona o dzieciaku już od dawna gada, jeszcze zanim Rafatus mówił o powrocie do Agnes itp. Ona po prostu chce mieć dziecko, bo chce założyć rodzinę ze swoim "prezesikiem" i oby to się nigdy nie wydarzyło, bo szkoda dziecka.
  • Odpowiedz