Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że Mirko to jedno z najgorszych miejsc na takie pytania ale warto spróbować xD
Kilka tygodni poznałem fajną różową. Miło nam się rozmawiało, więc postanowiłem zaprosić ją na kawę. Wieczór w kawiarni minął bardzo szybko i miło, nie brakowało nam tematów, nie było niezręcznych cisz itd. Potem na koniec zaproponowała spacer, wiec odprowadziłem ją pod dom. Odchodząc zapytałem jej czy miałaby ochotę jeszcze gdzieś kiedyś wyskoczyć. Powiedziała, że tak.
Teoretycznie wszystko wygląda fajnie, ale najgorzej że nie wiem jak ona traktuje tą naszą znajomość. Może dla niej po prostu to zwykła koleżeńska relacja, zwykłe wyjście z kolegą? Nie mam pojęcia jak to wyczuć.
Od tego spotkania minęły 2 tygodnie, przez ten czas pisaliśmy troche na fb. Zamierzam znowu ją gdzieś zaprosić. Czy waszym zdaniem warto zapytać ją dość bezpośrednio czy ona traktuje te nasze spotkania jako randki czy jednak lepiej się wstrzymać? Moim zdaniem, może to być trochę creepy zadając takie pytanie na drugim spotkania, ale z drugiej strony wiedziałbym na czym stoje.
Moja jakieś #rozowepaski sie wypowiedzą
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli zadasz jej takie pytanie na drugim spotkaniu, to chyba będzie ostatnim. Nie rób tego, serio. Mówię jako dziewczyna. 1 spotkanie czy 2,3 to mało do oceny jakie ma podejście do waszej relacji, spotkaj się z 4 razy i wtedy zobaczysz, ze dostaniesz odpowiedz, może nawet nie dojść do czwartego spotkania(?). Zwracaj uwagę na to jak mówi o innych mężczyznach do ciebie, czy się zawstydza, czy umiesz ja onieśmielać.
przez 2 tyg od spotkania nie spotkaliscie sie ponownie? rozumiem ze chcesz, dlaczego jej nie zaprosiles tylko o tym myslisz? dziewczyny lubia jak facet wychodzi z inicjatywa i pokazuje ze im zalezy. poznaj ja po prostu i spedzaj z nia czas to sie dowiesz czy z jej strony tez bedzie zaangazowanie.